Odhalili sme nového partnera Dominiky Kavaschovej! Je ním jej herecký kolega

Tridsaťročná Dominika Kavaschová, známa divadelná a seriálová slovenská herečka, je v týchto mesiacoch veľmi populárna. Jej popularitu znásobila najmä postava drzej Sisu v seriály Oteckovia. Dominika má okrem pracovnej oblasti a to okrem skvelých hereckých ponúk novinku aj v súkromnom živote. Odhalili sme jej nového partnera. Je ním jej herecký kolega, známy sympatický seriálový herec.

https://www.instagram.com/p/B3mDpUghDL8/

Dominika je v seriály Oteckovia mama malého Maxa, ktorá má večne nejaký problém. Problém mala aj v súkromnom živote, kedy sa po dlhoročnom vzťahu rozišla s partnerom Lukášom Dózom. Sama potvrdila, že je vo vťahu s Danielom Fischerom, jej hereckým kolegom. Aj napriek tomu, že bola nedávno spájanú s hercom Richardom Autnerom, zrejme im to nevyšlo. Jej aktuálneho partnera môžete momentálne vidieť v komediálnom seriále Delukse.

Zamilová herečka prezradila: Spája nás láska, ktorá je veľmi čistá, priateľská, bezproblémová a slobodná. Je to môj priateľ, môj blízky, moja opora a človek, ktorému absolútne verím. Je to človek, s ktorým sa veľa smejem a pri ktorom sa cítim veľmi spokojne.“ Okrem toho povedala, že s Danielom boli spolužiaci a nikdy by nepovedala, že budú tvoriť pár.

 

zdroj:hitky.sk 

Facebook/Oteckovia, Delukse-oficiálna stránka

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Odhalili sme nového partnera Dominiky Kavaschovej! Je ním jej herecký kolega”