Odhalili sme nového partnera Dominiky Kavaschovej! Je ním jej herecký kolega

Tridsaťročná Dominika Kavaschová, známa divadelná a seriálová slovenská herečka, je v týchto mesiacoch veľmi populárna. Jej popularitu znásobila najmä postava drzej Sisu v seriály Oteckovia. Dominika má okrem pracovnej oblasti a to okrem skvelých hereckých ponúk novinku aj v súkromnom živote. Odhalili sme jej nového partnera. Je ním jej herecký kolega, známy sympatický seriálový herec.

☀️

3,629 Likes, 9 Comments – Dominika Kavaschová (@donda_kawa) on Instagram: „☀️“

Dominika je v seriály Oteckovia mama malého Maxa, ktorá má večne nejaký problém. Problém mala aj v súkromnom živote, kedy sa po dlhoročnom vzťahu rozišla s partnerom Lukášom Dózom. Sama potvrdila, že je vo vťahu s Danielom Fischerom, jej hereckým kolegom. Aj napriek tomu, že bola nedávno spájanú s hercom Richardom Autnerom, zrejme im to nevyšlo. Jej aktuálneho partnera môžete momentálne vidieť v komediálnom seriále Delukse.

Zamilová herečka prezradila: Spája nás láska, ktorá je veľmi čistá, priateľská, bezproblémová a slobodná. Je to môj priateľ, môj blízky, moja opora a človek, ktorému absolútne verím. Je to človek, s ktorým sa veľa smejem a pri ktorom sa cítim veľmi spokojne.“ Okrem toho povedala, že s Danielom boli spolužiaci a nikdy by nepovedala, že budú tvoriť pár.

 

zdroj:hitky.sk 

Facebook/Oteckovia, Delukse-oficiálna stránka