Takého dôchodcu v aquaparku ste ešte nevideli. Česká reklama láme rekordy

Reklamy sú postrachom ľudí, ktorí si chcú pokojne pozrieť film alebo iba televízne správy. Mnoho z nich je však nezaujímavých alebo po častom opakovaní začnú ľuďom liezť na nervy. Aj napriek tomu, že ich cieľom je ľudí prilákať na používanie istého produktu alebo služby nie vždy je to účinné. To sa však nedá povedať o reklame aquaparku Aqualand Moravia.

“Hlavným hrdinom” celého spotu je starší pán, ktorého vezmú do aquaparku. Toho však odložia do kaviarne, kde má počkať, piť kávu a čítať noviny. Tam sa dá do reči s druhým pánom, ktorého postihol rovnaký osud. No a tam začína reklama naberať plné obrátky. Napriek tomu, že sú to už páni v rokoch, na zábavu v aquaparku nie sú pristarí.

Celá reklama je ladená vo veľmi humornom duchu. No posúďte sami, vzali by ste aj Vy svojho dedka alebo svoju babku do tohto aquaparku?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takého dôchodcu v aquaparku ste ešte nevideli. Česká reklama láme rekordy”