6 fráz, ktoré sú dôležitejšie ako „Milujem ťa“

 

Lásku možno vyjadriť mnohými spôsobmi. Tento pocit znamená, že nám na niekom záleží, že veríme v ich úspech, sme im oddaní a empatickí.

Preto, ak sa vám zdá byť veta „Milujem ťa“ príliš obyčajná, tu je šesť ďalších, ktoré vám pomôžu pi vyjadrovaní vašich pocitov.

 

Ďakujem

Vďačnosť je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré môžete urobiť. Má to pozitívny vplyv na atmosféru, a ukazujete tým ľuďom, ako veľmi pre vás znamenajú.

 

Dokážeš to!

Vyjadrite svoju dôveru v iných ľudí! Samozrejme, môžete im povedať o svojich obavách. Je ale samozrejmosťou, aby ste verili druhej osobe, že uspeje.

 

Mám sa rád/rada

Seba láska je rovnako dôležitá ako láska k druhým. Ak sa neľúbite (v zdravej miere), nemôžete milovať niekoho iného.

Photo by Marx Ilagan from Pexels

 

Minulosť nech ostane minulosťou

Pre vaše vlastné psychické zdravie je dôležité si uvedomiť, že chyby, ktoré ste urobili, sú minulosťou a nemá zmysel o nich neustále rozmýšľať.

 

Dúfam, že ti to všetko vyjde

Jednou z najinšpiratívnejších vecí, ktorú môžete urobiť, je povedať ľuďom, že dúfate v ich lepšiu budúcnosť. Musíme urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sme im pomohli uspieť.

 

Odpúšťam ti

Odpustenie je jediná vec, ktorá dokáže skutočne obnoviť vzťahy medzi jednotlivcami, spoločenstvami alebo celými národmi. Odpustenie je kľúčom k svetovému mieru.

A ako vy vyjadrujete lásku?

 

 

zdroj: higherperspectives.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “6 fráz, ktoré sú dôležitejšie ako „Milujem ťa“”