Aj silné ženy sa môžu unaviť a musia si nájsť čas na oddych

Silné ženy sú tiež unavené z nezávislého života a zo všetkých problémov, ktoré je potrebné riešiť.

Unavuje ich skutočnosť, že sa na nich každý spolieha. Neradi sa spoliehajú na iných ľudí, preto si všetko dávajú na svoje plecia.

Ľudia sa ich ani nepýtajú na to, akú majú náladu alebo či ich niečo trápi. A aj v prípade, že to urobia, zvyčajne povedia: „Si silná, dokážeš to.“

Aj tá najsilnejšia žena však potrebuje lásku a náklonnosť.

Už sú unavené z toho, že sú super-ženy, chcú nájsť niekoho, na koho sa môžu spoľahnúť v ťažkej situácii. Toho, kto im pomôže a uľahčí im život.

Photo by Daria Obymaha from Pexels

Nie je predsa žiadnym prekvapením, že aj tí najsilnejší ľudia to niekedy nezvládnu. Stáva sa to v čase, keď už nemôžu ďalej pokračovať s bremenom zodpovednosti a problémov. Ťažkosti im môže robiť napríklad vstávanie z postele a myšlienka, že ich už nič neteší. Ich svet sa rúca a nie je nikto, kto by im pomohol.

Silné ženy potrebujú odpočinok.

Potrebujú nabiť batérie, dovoliť niekomu, aby sa stal silnejší ako ony. Silné ženy chcú byť z času na čas tie krehké stvorenia, ktoré je nutné ochraňovať.

Nikto sa nenarodil silný. Ľudia sa stávajú silnými počas života, kedy čelia mnohým problémom a ťažkostiam, keď im nikto neprišiel na pomôcť.

Preto ak poznáte silnú ženu, nemyslite si, že sa jej žije ľahko. Venujte jej svoju pozornosť a pokojne sa opýtajte, či jej môžete s niečím pomôcť.

Máte vo svojom okolí veľa takýchto žien?

Grayscale Portrait of WomanNEOSiAM 2020Pexels

zdroj: thepowerofsilence.co