Dojímavé video: Stretnutie matky s bábätkom tesne po pôrode. Z tohto krásneho momentu Vám vyhŕkne slza!

Keď žena,ktorá nosí svoje dieťa pod srdcom si s ním vytvorí veľmi silné puto. Je to dosť dlhá doba na to aby si dieťatko zvykalo na hlas rodičov. Po pôrode sa zvykne dieťa položiť matke na hruď, táto technika sa nazýva “koža na kožu”. No nie všetky mamičky si tento pocit môžu užiť.

Keď sa dieťa narodí pomocou cisárskeho rezu táto možnosť nie je vždy na mieste. No táto mamička mala veľké šťastie. Jej manžel navyše zachytil na video veľmi dojemný moment. A to ten, keď je prvýkrát ukázali jej dcérku. Tá sa mamičky silno uchopila a nechcela ju pustiť. Toto dojemné video už videlo necelých 4,5 milióna ľudí.

Pozrite si tento nádherný moment:

Emotional Moment Newborn Clings To Mother’s Face

‚Subscribe to StoryTrender: http://bit.ly/StoryTrenderSubscribe Watch more: http://bit.ly/StoryTrenderPicks Submit your video here: http://bit.ly/StoryTrender ———————————————– Subscribe here: http://bit.ly/1m6su5O Watch the emotional moment a new born baby clings on to her mother’s face after meeting for the first time. Ágata Ribeiro Coêlho was born via C-section on May 5 in Santa Monica hospital, Brazil.