Kolegovia Adriany Kmotríkovej si pre ňu na rozlúčku pripravili dojemné prekvapenie. Nechýbali ani slzy

V živom vysielaní televízie JOJ sa 5.1.2020 udiala dojemná udalosť. Kolegovia z hlavného spravodajstva, ale aj diváci televízie JOJ, sa v priamom prenose rozlúčili s dlhoročnou moderátorkou Adrianou Kmotríkovou. Jej odchod bol nečakaný. Oznámila ho 20.12.2019.

Adriana sa najprv zdráhala prezradiť, čo je hlavným dôvodom jej odchodu z televíznych obrazoviek, no nakoniec to svojim fanúšikom prezradila: “Skutočný dôvod môjho odchodu je taký, že po vyše 20 rokoch na televíznej obrazovke, aj keď som po celý ten čas túto svoju prácu milovala, túžim po zmene. Po ťažkých obdobiach, ktoré som prekonala, sa cítim byť zdravá, plná energie a radosti zo života, a preto som dospela k rozhodnutiu, že teraz je ten čas, keď sa môžem začať venovať niečomu novému. A teším sa na to.”

Týždenník Šarm uviedol, že počiatočné špekulácie ohľadom odchodu moderátorky neboli pravdivé a dôvodom jej odchodu nie sú nezhody s jej kolegami. Adriana odchádza preto, pretože chce pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Chce sa angažovať v charite. Posledným, rozlúčkovým gestom, sa s ňou 5. januára 2020 rozlúčili jej dlhoročný kolegovia. Pripravili jej rozstrih jej takmer 20 ročnej kariéry v televízii JOJ.

u.

Adriana sa na televíznych obrazovkách prvykrát objavil 4. mája 2004, čo zachýtava aj video. Kolegovia nezabudli do videa zahrnúť ani na pomoc, ktorú poskytla mnohým, ktorí sa ocitli v núdzi a ani na vážnu chorobu, ktorú dokázala prekonať. Po krátkom videu jej po 15 rokoch a 7 mesiacoch venoval jej verný kolega Ján Mečiar so slzami v očiach obrovskú kyticu bielych ruží.

Adriana venovala divákom tieto slová:

,,Vy ste ma tak dojali, že neviem teraz, čo povedať, ale ďakujem. Milí diváci, no… Dovoľte mi, keďže toto je moje posledné televízne vysielanie, aby som sa z úprimného srdca poďakovala, predovšetkým televízii JOJ za príležitosť. Za krásne roky strávené pred kamerou, zvlášť nášmu šéfovi Rolovi Kubinovi, za to, že mi umožnil.. On vie, čo mi umožnil. Všetkým kolegom, a najviac asi tebe, Janko, za to, že si ma vždy podržal a pomohol…

Ty vieš tiež, kedy. No a vám, milí diváci za to, by som sa chcela veľmi pekne poďakovať, za priazeň a podporu. Prajem vám najmä veľa zdravia a tiež takej obyčajnej ľudskej lásky v akejkoľvek podobe. Nech si ju rozdávame, všetci ju potrebujeme. Majte sa krásne a dovidenia.”

Zdroj: Instagram/tvjoj

Zdroj: hitky.sk /  TV JOJ, Šarm | Foto: TV JOJ, Instagram/tvjoj

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Kolegovia Adriany Kmotríkovej si pre ňu na rozlúčku pripravili dojemné prekvapenie. Nechýbali ani slzy”