Pozrite si bezmocnosť ľudí, ktorí uviazli v rozbitom autobuse v -26 stupňoch

Siberian Times zverejnil video takmer zamrznutých obyvateľov sibírskeho mesta Noriľsk. Obyvatelia tejto chladnej oblasti zeme kde sa teplota počas roka pohybuje aj pod -26 stupňov podstúpili zážitok, ktorý nikomu neprajú. Za severným kruhom, v meste, kde turistom nie je povolený vstup, sa niekedy stávajú nevysvetliteľné veci.

Pred pár dňami sa Noriľskom prehnala snežná búrka, ktorá bola tak intenzívna, že rozbila okná na autobuse a za pár minút pokryla celé vozidlo kopou snehu. Ľudia nemali na výber. Jediné, čo im ostávalo, bolo čakať na pomoc. Pomoci sa nakoniec dočkali po viac ako 40 minútach.

Ak by ste sa do tohto mesta na konci sveta chceli vybrať, museli by ste mať povolenie od firmy ťažiacej ťažké kovy, nachádzajúcej sa v tomto meste. Preprava medzi týmto mestom a okolitými mestami je zabezpečená leteckou a lodnou dopravou, ktorú zabezpečuje práve spomínaná firma, podnikajúca s kovmi.

Vydržali by ste tak veľkú zimu?

Coldest bus ride in the world

read more : https://siberiantimes.com/other/others/news/passengers-turn-into-snowmen-in-icy-video-filmed-after-a-road-accident-in-norilsk/

Zdroj: refresher.sk