Pri páde helikoptéry zomrel legendárny basketbalista – Kobe Bryant. Spolu s ním zomrela aj jeho 13 ročná dcéra

Tragická nehoda, pád helikoptéry, svetoznámeho amerického basketbalistu šokovala celý svet. Pre TMZ svedok tragickej nehody povedal, že krátko pred pádom počul nepríjemný zvuk. Zatiaľ sa však príčina nehody vyšetruje a nie je jasné, prečo došlo k nehode. Nehoda sa stala v Calabasas pri Los Angeles.

Len 41 ročný talentovaný hráč, Kobe Bryant, sa v tom momente presúval na tréning. Vo vrtulníku žiaľ nebol sám a spolu s ním zomrela aj jeho 13 ročná dcéra – Gianna Marie-Onore. Podľa dostupných informácií sa v helikoptére nachádzali aj traja iní cestujúci.

Happy Birthday B.B I Can’t believe you are 3 already! We love you little mamacita

1.1m Likes, 5,299 Comments – Kobe Bryant (@kobebryant) on Instagram: „Happy Birthday B.B I Can’t believe you are 3 already! We love you little mamacita“

Takmer okamžite po zverejnení tejto smutnej správy sa široká verejnosť spojila a mnoho fanúšikov začalo zdieľať legendárne zábery Kobeho Bryanta. Okrem záberov, na ktorých boli zachytené jeho fenomenálne výkony, boli zverejnené aj zábery s jeho nebohou dcérou. Jeden z nich si môžete pozrieť tu:

FutbolBible on Twitter

This is fucking crazy. This video was going viral last week and the whole world was enjoying this great moment between Kobe and his daughter. Both of them are gone. Life is cruel. Holy shit man. https://t.co/602OnKEoHw

Chevy Woods on Twitter

😢🙏🏾

O Kobeho skvelej kariére svedčí aj to, že v rokoch 2000-2002, 2009 a 2010 sa stal päťnásobným šampiónom NBA. Okrem týchto titulov získal aj menej oficiálny titul a to titul najužitočnejšieho hráča finálovej série play off. Jeho najcennejším víťazstvom však bolo víťazstvo na olympiáde.

Zdroj: dennikn.sk , refresher.sk