Prvé dvojčatá s odlišnou farbou pokožky sú už plnoleté. Ako vyzerajú teraz?

Dvojčata vyzerajú väčšinou rovnako, ale kvôli prekvapeniu Donny Aylmerovej, mami dvojčat, sa dvojčata od seba veľmi líšila … Až na to, aby nikto nechcel vedieť, že sú sestrami! Lucy má bielu pokožku, modré oči a rovné, ryšavé vlasy. Maria má čokoládovú pokožku, hnedé oči a vlnité vlasy. Ako je možné?

zdroj: takprosto.cc

Vedci tvrdia, že existuje jednoduché vysvetlenie, aj keď v prírode sa nevyskytuje: otec dievćat je Brit a mama je Britka len z polovice – otec je z Jamajky. Po Done deti zdedili svetlú i tmavú farbu kože.

zdroj: takprosto.cc

Kvôli svojmu rozdielnemu vzhľadu to nemali dievčatá ľahké  … Dieťa sa smiali z Lucy, že musí byť adoptovaná a vyzerá ako duch, Mária zas závidela farbuvlasov svojej sestry a že viac zapadá do Anglicka

zdroj: takprosto.cc

Našťastie dnes už sestry akceptujú svoj vzhľad. Sú každá úplne iná – nie len kvôli vzhľadu, ale i kvôli  povahe. Maria miluje módu a rada poznáva nových ľudí. Lucy je skôr introvert a venuje sa výtvarnému umeniu. Sestry ale aj navzdory všetkému držia spolu a majú sa rady. Každá tvrdí, že keď budú mať deti, budú sa podobať druhým dvojčatám! 🙂

Takto vyzerajú teraz

Twin Teens: One Black, One White, Celebrate Their Differences

Twins Lucy and Maria Aylmer are twins but most people wouldn’t believe it based on their appearance. They have the same mom and dad but Lucy has pale white skin with red hair while Maria has a caramel complexion and thick curly black hair.

zdroj: takprosto.cc