Tieto dvere sa otvárajú len raz za 1000 rokov: deň s jedinečným dátumom je dôležitý pre všetky ženy

Budúci mesiac nás čaká jedinečný dátum.

02.02.2020 – bude podľa numerológov skutočne magickým dňom pre všetky ženy. Táto kombinácia čísel sa vyskytuje raz za tisícročie, preto si nenechajte ujsť príležitosť využiť kúzlo čísel a zmeňte svoj život k lepšiemu.

2. február bude nasýtený energiou Jupitera. Je to významný deň aj pre mužov, no len ženy budú mať príležitosť robiť zázraky. Hlavnou vecou je využiť tento okamih a prežiť ho správnym spôsobom.

Aj v prípade, že teraz u vás prevláda apatia a vaša sila je na nule, všetko sa čoskoro zmení. Nebojte sa tých zmien!

Vláda mužskej energie tu bola už príliš dlho. Teraz sa všetko začína meniť v prospech ženskej energie a svet sa začína pohybovať smerom, ktorý si určia ženy.

Photo by Julian Jagtenberg from Pexels

Ako stráviť tento deň?

  • Predovšetkým by ste si mali niečo želať, dať si cieľ, vizualizovať a detailizovať. Predstavte si, ako sa všetko splní, ponorte sa do svojich pocitov, užívajte si ich.
  • Odpustite tým, ktorí vám ublížili a pustite tých, ktorí chcú odísť z vášho života. Už nepotrebujete nič navyše. Urobte zo seba prioritu – nikto nie je dôležitejší.
  • Uvoľnite zo seba všetku negativitu. Buďte úprimní vo svojich zámeroch: odpustenie musí pochádzať zo srdca.
  • V tento deň by ste sa v žiadnom prípade nemali oddávať závisti, prisahať či súťažiť. Pomáhajte, podporujte, robte a rozdávajte dobro. Ak je to nad vaše sily – odíďte, chráňte sa, nezasahujte.

02.02.2020 môže byť začiatkom nového života!

zdroj: takprosto.cc