Z kancelárie do električky: Ronald vo svojom voľnom čase jazdí na električke a tak pomáha ľuďom v núdzi

Človek by povedal, že v dnešnom uponáhľanom svete každý hľadí iba na seba a svoje potreby. No nie vždy je tomu tak. Jedným z mnoha ľudí so šľachetnými úmyslami je aj Ronald Lupták. Ten svoj voľný čas venuje svoj detskému snu – električkám. Jeho postavenie ako marketingový riaditeľ Heineken Slovensko ho určite časovo vyťažuje, no on aj napriek tomu stíha brigádovať ako vodič električky.

Ronald Lupták

Dnes neplánovane, ale o to vďačnejšie, ako striedač na linke číslo 1. 🚃 S radosťou vás odvezie marketingový riaditeľ Heineken Slovensko, rovnako s nadšením tak spraví člen prezídia Ľudí z marketingu…

Tento jeho koníček má však dobrý úmysel, celý príjem z tejto činnosti venuje nadácii Dobrý Anjel. “Sú to presne dva roky a jeden mesiac, čo si plním svoj detský sen ako šofér električky v Dopravný podnik Bratislava. Moje plnenie sna vygenerovalo zatiaľ 4.536 €. A celá táto čiastka, do posledného centu, poputovala organizácii DOBRÝ ANJEL,” píše Ronald v statuse na Facebooku.

Security Check Required

No Description

Na druhej strane ho jeho detský sen oberá o voľný čas s rodinou, no aj napriek tomu má vo svojej rodinke oporu. Najviac je vďačný svojej manželke Lucii ale aj jeho deťom Agátke a Dominikovi, že sa o Ronaldovvoľný čas musia deliť s “električkou””. Táto práca ho baví a poznamenal, že ju nerobí kvôli žiadnemu dobročinnému oceneniu, robí to pre “dobrý pocit”, ktorý je podľa jeho slov “na nezaplatenie!”.

Ronald Lupták

Ronald Lupták added a new photo.

Roland je človek s veľkým srdcom a presne kvôli takýmto ľuďom sa stáva svet o čosi lepším miestom!