Z kancelárie do električky: Ronald vo svojom voľnom čase jazdí na električke a tak pomáha ľuďom v núdzi

Človek by povedal, že v dnešnom uponáhľanom svete každý hľadí iba na seba a svoje potreby. No nie vždy je tomu tak. Jedným z mnoha ľudí so šľachetnými úmyslami je aj Ronald Lupták. Ten svoj voľný čas venuje svoj detskému snu – električkám. Jeho postavenie ako marketingový riaditeľ Heineken Slovensko ho určite časovo vyťažuje, no on aj napriek tomu stíha brigádovať ako vodič električky.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10157734514274804&set=a.119400179803&type=3&theater

Tento jeho koníček má však dobrý úmysel, celý príjem z tejto činnosti venuje nadácii Dobrý Anjel. “Sú to presne dva roky a jeden mesiac, čo si plním svoj detský sen ako šofér električky v Dopravný podnik Bratislava. Moje plnenie sna vygenerovalo zatiaľ 4.536 €. A celá táto čiastka, do posledného centu, poputovala organizácii DOBRÝ ANJEL,” píše Ronald v statuse na Facebooku.

https://www.facebook.com/ronald.luptak/posts/10157874910544804

Na druhej strane ho jeho detský sen oberá o voľný čas s rodinou, no aj napriek tomu má vo svojej rodinke oporu. Najviac je vďačný svojej manželke Lucii ale aj jeho deťom Agátke a Dominikovi, že sa o Ronaldovvoľný čas musia deliť s “električkou””. Táto práca ho baví a poznamenal, že ju nerobí kvôli žiadnemu dobročinnému oceneniu, robí to pre “dobrý pocit”, ktorý je podľa jeho slov “na nezaplatenie!”.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10156438827354804&set=ecnf.636754803&type=3&theater

Roland je človek s veľkým srdcom a presne kvôli takýmto ľuďom sa stáva svet o čosi lepším miestom!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Z kancelárie do električky: Ronald vo svojom voľnom čase jazdí na električke a tak pomáha ľuďom v núdzi”