Zima v Malých Karpatách: Toto VIDEO Vás vtiahne do zasneženej rozprávkovej krajiny

Zimy už posledné roky nebývajú také ako predtým a na Slovensku je čoraz menej snehu. No niektoré časti Slovenska každoročne zažívajú zimu ako sa patrí! Jednou z nich sú Malé Karpaty, ktorých krásy Vám vo svojom videu predstaví youtube kanál Hike the World. Námraza na stromoch, krajina pokrytá snehom a pobehujúce kone – znie to ako z “amerického filmu”.

Hike the World

Kým na zvyšku Slovenska nespadla uplynulý týždeň ani jediná snehová … vločka, tak Malé Karpaty poriadne prekvapili a ponorili sa do snehovej rozprávky. Dúfajme, že takéto zimné podmienky sa zo Slovenska tak skoro nevytratia.

“Ako veľký milovníci prírody sa pozeráme na predpovede počasia takmer každý deň, aby sme si vedeli spraviť na víkend vhodný program. Tentokrát nás predpoveď veľmi potešila a plán na víkend bol jasný, jednoznačne Malé Karpaty. Pretože keď v tomto pohorí nasneží čerstvý sneh, tak sa doslova zmení na ľadové kráľovstvo. A keďže tohto roku je zima veľmi slabá o to viac sme sa na dané podmienky tešili,” píše Martin z Hike the World.

 

Vo videu sa objavujú lokality ako Pezinská baba, vrchol Skalnatá, Jelenia hora, Javorinka a Báborská. Pohodlne sa usaďte a pozrite si toto nádherné zasnežené video:

 

Frozen Carpathians, Malé Karpaty v zime | Winter cinematic video

While in the rest of Slovakia did not fall a single snowflake last week, the Little Carpathians turned into a snow fairy tale. Immerse yourself in the atmosphere of the frozen forest. Hopefully, such winter will not remain just in our memories.

 

Sledujte potulky svetom mladého páru zo Slovenska na sociálnych sieťach

Facebook: Hike the World

Instagram: @hike_the_world

Youtube: Hike the World