13 ročný žiak napadol učiteľa. Iným sa vyhrážal zabitím

Televízia Markíza informovala o 13 ročnom chlapcovi z Tekovkcých Lužian, ktorý napadol učiteľa kvôli jeho pripomienke, aby sa nepohyboval počas vyučovania po triede. Chlapca to rozzúrilo natoľko, že učiteľa surovo napadol. Šiestak patrí k problémovým žiakom. Prípad rieši aj polícia.

Problémový chlapec toho v škole napáchal doposiaľ viac než dosť. Okrem vyhrážok zabitím iných učiteľov a spolužiakov, poškodil dvere na toaletách školy. Výchova chlapca ostala na jeho babičke, ktoré ho nezvláda. Rovnako ako on, tak aj jeho súrodenci jej boli  zverení súdom.

V minulosti bol v detskom domove, čo na ňom zanechalo dôsledky. Po tomto čine však bude pravdepodobne opäť odlúčený od rodiny. Bude umiestnení do liečebno-výchovného zariadenia. Jeho babička sa ho zastáva a tvrdí, že s chlapcom problém nie je. Pre viac informácií si pozrite reportáž televízie Markíza.

Zdroj: tvnoviny.sk

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “13 ročný žiak napadol učiteľa. Iným sa vyhrážal zabitím”