6 dobrých vecí, ktoré sa stanú súčasťou života, keď vaša sestra porodí dieťa. Pozrite sa

Mať za súrodenca sestru je dobré pre vaše duševné zdravie a podľa vedcov môžete vďaka tomu žiť dlhšie. To ale nie je všetko. Zistilo sa, že nielen ona, ale aj jej dieťa, ovplyvňuje váš život mnohými pozitívnymi spôsobmi.

Keď má vaša sestra dieťa, aj vo vašom živote sa začne nová krásna kapitola. Toto je 6 zmien, ktoré si budete užívať s radosťou.

 

  1. Získate nového najlepšieho priateľa

Vaša sestra bola vaším najlepším priateľom, ale prišla dospelosť a začali ste byť zaneprázdnení svojimi vlastnými vecami. Keď sa stanete tetou, nájdete vo svojej neteri alebo synovcovi nového najlepšieho priateľa a získate nového člena rodiny, s ktorým budete môcť podnikať rôzne dobrodružstvá.

  1. Vaša kreativita má šancu zažiariť

Všetko, čo ste sa doteraz vo svojom živote naučili, môžete odovzdať najnovšiemu členovi vašej rodiny. Toto zvedavé dieťa vám každý deň položí sto otázok a vy nájdete kreatívny spôsob, ako na všetky odpovedať.

 

  1. Stanete sa zodpovednejšími

Keď vaša sestra porodí, ona nie je jediná, kto sa stáva zodpovednejším človekom. Aj vy dospejete a začnete vidieť svet v inom svetle.

 

  1. Dostanete sa bližšie k svojej rodine

Trávenie času s neterou alebo synovcom vás vezme späť v čase a pripomeniete si spomienky z detstva. Zasiahnu vás vlny nostalgie a vy budete bližšie nielen k svojej sestre, ale aj k svojim rodičom.

 

  1. Máte pocit, že môžete dosiahnuť čokoľvek

Pre malého anjela vo vašej rodine sa stanete super tetou, rytierom v žiarivom brnení. Dieťa do vás vkladá všetku dôveru a vy sa začnete cítiť natoľko milovaná, že si znova začnete veriť.

 

  1. Rozumiete významu bezpodmienečnej lásky

Vo veľmi krátkom časovom období sa dieťa stáva obrovskou súčasťou vášho života a prioritou. Ste ochotná zrušiť všetky plány, len aby ste boli s nimi. Ich úsmev vám zlepší náladu aj v tých najhorších dňoch a nakoniec pochopíte, čo bezpodmienečná láska skutočne znamená.

Ako sa zmenil váš život, odkedy ste sa stali tetou? Podeľte sa s nami o svoje príbehy v komentároch!

 

zdroj:brightside.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “6 dobrých vecí, ktoré sa stanú súčasťou života, keď vaša sestra porodí dieťa. Pozrite sa”