6 dobrých vecí, ktoré sa stanú súčasťou života, keď vaša sestra porodí dieťa. Pozrite sa

Mať za súrodenca sestru je dobré pre vaše duševné zdravie a podľa vedcov môžete vďaka tomu žiť dlhšie. To ale nie je všetko. Zistilo sa, že nielen ona, ale aj jej dieťa, ovplyvňuje váš život mnohými pozitívnymi spôsobmi.

Keď má vaša sestra dieťa, aj vo vašom živote sa začne nová krásna kapitola. Toto je 6 zmien, ktoré si budete užívať s radosťou.

 

  1. Získate nového najlepšieho priateľa

Vaša sestra bola vaším najlepším priateľom, ale prišla dospelosť a začali ste byť zaneprázdnení svojimi vlastnými vecami. Keď sa stanete tetou, nájdete vo svojej neteri alebo synovcovi nového najlepšieho priateľa a získate nového člena rodiny, s ktorým budete môcť podnikať rôzne dobrodružstvá.

Attended the school field trip again this year! 💪🎃🌟 Btw brought Claudia to help me, and still was so overwhelmed haha! Power to the parents that tackled that solo today 🙌 😴😴 Ya know who loved it??? LULU!!

12.5k Likes, 36 Comments – Haylie Duff (@haylieduff) on Instagram: „Attended the school field trip again this year! 💪🎃🌟 Btw brought Claudia to help me, and still was…“

  1. Vaša kreativita má šancu zažiariť

Všetko, čo ste sa doteraz vo svojom živote naučili, môžete odovzdať najnovšiemu členovi vašej rodiny. Toto zvedavé dieťa vám každý deň položí sto otázok a vy nájdete kreatívny spôsob, ako na všetky odpovedať.

 

  1. Stanete sa zodpovednejšími

Keď vaša sestra porodí, ona nie je jediná, kto sa stáva zodpovednejším človekom. Aj vy dospejete a začnete vidieť svet v inom svetle.

 

  1. Dostanete sa bližšie k svojej rodine

Trávenie času s neterou alebo synovcom vás vezme späť v čase a pripomeniete si spomienky z detstva. Zasiahnu vás vlny nostalgie a vy budete bližšie nielen k svojej sestre, ale aj k svojim rodičom.

 

  1. Máte pocit, že môžete dosiahnuť čokoľvek

These two… always competing for „best smile“ 🤣

178.9k Likes, 599 Comments – Haylie Duff (@haylieduff) on Instagram: „These two… always competing for „best smile“ 🤣“

Pre malého anjela vo vašej rodine sa stanete super tetou, rytierom v žiarivom brnení. Dieťa do vás vkladá všetku dôveru a vy sa začnete cítiť natoľko milovaná, že si znova začnete veriť.

 

  1. Rozumiete významu bezpodmienečnej lásky

Alright. Speaking from my heart for over an hour to someone who puts those thoughts into paid words can be hard for me. The older I get the more I want my voice to be mine. This is all apart of my work within an industry that’s been around longer than all of us have been. The purpose of my interview was three fold. My work with A21, my new collection with Coach, and some new music. As I’m aware there will always be interests in one’s personal life because that’s the pace of our ‚social‘ generation. I’m grateful for my position and I will always find ways to make my job more about others and giving back- all while having the best time with my music, fashion, film and my love for learning about the world that I’m eager to tap into more and more. Church is a name for something far more personal. There’s always agenda seeking information on such a subject and I understand why. Rarely do I mention church (and I didn’t) but I’ll always feel comfortable talking about my values and beliefs. I respect that from everyone and anyone. I understand that reporters are working to grab the attention of a reader, however I will always work to ensure that what is public represents my truth. I’m a bit bummed but rarely surprised. Y’all know me and my heart. I can’t help it. So I’ll post some of MY photos from the collection and work with A21. My heart. And maybe edit my actual lyrics as you will all hear it soon 😊 I love you guys to the moon and back. For more information on the work I do with A21 please, please visit link in my bio. So much more on that soon!

5.7m Likes, 45.5k Comments – Selena Gomez (@selenagomez) on Instagram: „Alright. Speaking from my heart for over an hour to someone who puts those thoughts into paid words…“

Vo veľmi krátkom časovom období sa dieťa stáva obrovskou súčasťou vášho života a prioritou. Ste ochotná zrušiť všetky plány, len aby ste boli s nimi. Ich úsmev vám zlepší náladu aj v tých najhorších dňoch a nakoniec pochopíte, čo bezpodmienečná láska skutočne znamená.

Ako sa zmenil váš život, odkedy ste sa stali tetou? Podeľte sa s nami o svoje príbehy v komentároch!

 

zdroj:brightside.com