Bezcitné týranie a zabíjanie: V osade pri Trebišove deti upaľovali psov

Pes je verný priateľ človeka, ktorý sa stáva členom rodiny. No niektorí ľudia si z neznámych príčin život psa vážiť nevedia. Existuje nespočetne veľa prípadov, kedy psy boli opustené a ponechané na pospas osudu či dokonca utýrané k smrti. Tv markiza.sk v svojej relácii za pomoci reportérky Kristíny Kövešovej odhalili surové praktiky detí z osady pri Trebišove.

 

Ilustračné foto

Zdroj: pexels.com

 

Po príchode na mieste na miesto bola reportérka a televízny štáb svedkami ohavného pohľadu. Po zemi boli pohodené mrtvé a obhorené telá psov, ktoré si toho vytrpeli dosť ešte pred smrťou. Psy mali okolo labiek kovové drôty alebo mali zlomené väzy a iné závažné zlomeniny. Po konfrontácii jedného z obyvateľov osady na to, že sa ta povaľujú mŕtve psy reportérke odpovedal, že pes iba spí.

 

Ilustračné foto

Zdroj: pexels.com

 

“V blízkosti rómskej osady bolo nájdených 12 uhynutých zvierat. Všetky pozostatky boli v pokročilom štádiu rozkladu, a preto nebolo možné určiť čas ani príčinu smrti,” vyjadrila sa k veci hovorkyňa Mestského úradu v Trebišove, Martina Mištaničová. Zábery z osady si môžete pozrieť vo videu nižšie. Upozorňujeme však, že video nie je vhodné pre maloletých a citlivé povahy.

 

REFLEX – Uhynuté psy na poli

Množstvo uhynutých psov pohodených na poli alebo v potoku. Niektoré z nich sú ohorené a majú ešte uviazané špagáty okolo krku a drôty na nohách. Svedkovia ho…

zdroj: tvmarkiza.sk 

klocher.sk