BLESKOVÁ SPRÁVA: Hospitalizácia Pellegriniho! Predseda vlády ruší predvolebný program

Zdravie si väčšinou vyberá tú najnevhodnejšiu dobu. Toto pravidlo sa potvrdilo aj v aktutálnom prípade predsedu vlády, Petra Pellegriniho, ktorý bol vo večerných hodinách hospitalizovaný v Nemocnici sv. Michala v Bratislave. Hospitalizácia bola nutná z dôvodu neutíchajúcej akútnej infekcii horných dýchacích ciest. Ako sám napísal, táto hektická predvolebná doba je náročná a nemohol si dovoliť vynechať dôležité stretnutia predvolebného programu.

Pellegrini sa nešetril ani počas posledných dvoch týždňov, kedy pociťoval zdravotné problémy. Dokonca, v piatok bol na jednom z najdôležitejšom rokovaní k rozpočtu Európskej únie až v Bruseli. Po návrate už však nebolo iného východiska ako navštíviť nemocnicu.

Security Check Required

No Description

Na instagramovom účte predsedu vlády bola v sobotu zverejnená fotografia zo svadby jeho hovorkyne, kde vyzeral ešte celom fit.  Ako si však môžeme všimnúť, jeho pracovný program je poriadne nabitý.

NOVOMANŽELOM VEĽA ŠŤASTIA Počas môjho pôsobenia v pozícii premiéra vošlo do chomúta niekoľko mojich ochrankárov a dnes som „vydal“ aj moju hovorkyňu Patríciu. 👏🏻😊 Patrícia a Tomáš, prajem vám veľa šťastia a lásky. ❤️ #wedding #svadba #peterpellegrini #predsedavlady

2,400 Likes, 40 Comments – Peter Pellegrini (@peter_pellegrini) on Instagram: „NOVOMANŽELOM VEĽA ŠŤASTIA Počas môjho pôsobenia v pozícii premiéra vošlo do chomúta niekoľko…“

Peter Pellegrini mal dnes diskutovať s predstaviteľmi ostatných politických strán v relácií RTVS O 5 minút 12. Doposiaľ nie je jasné, či ho zastúpi niekto iný, alebo tam zo Smeru nikto nebude. Predseda tejto strany, Robert Fico, pozvanie odmietol už skôr.

Zdroj: facebook/ Peter Pellegrini, refresher.sk