Čakanie na bratislavskej pohotovosti. Matka s dieťaťom sedela na zemi 5 hodín!

Január a február sú známym obdobím pre chrípkové epidémie, ktoré postihujú dospelých ale aj deti. Tento pondelok (3. 2.) sa na facebookovej stránke Nekŕmte nás odpadom objavili fotografie z Bratislavských Kramárov. V čakárni detskej pohotovosti čakalo na ošetrenie 26 drobcov s vysokými horúčkami.

Nekŕmte nás odpadom

Od Vás: Ahojte. Toto je môj problém.. Ekzém, nikdy som ho nemala, je… to moja prvá skúsenosť… Volala som kožnej, čo s tým, má pre mňa termín 18.3., že nech idem k obvodnej, nech mi predpise kortikoidy… Tak som jej volala, nech mi to predpise, že len vezmem recept a idem preč, nech tam nesedím medzi chorými..

Plná čakáreň

Jedna z mamičiek čakala na ošetrenie až 5 hodín s chorým synom v náručí. No kapacita čakárne bola jednoznačne presiahnutá a mamička tak musela sedieť na zemi celé hodiny.Celé zlé…. hlavne, že média riešia nejakú rigoróznu prácu kapitána a nie skutočné starosti ľudí,” píše sa v príspevku. Príspevok má momentálne vyše 2,2 tisíc reakcií,  525 komentárov a 950 ľudí príspevok zdieľalo. Pod týmito fotkami sa názory komentujúcich rôznia, niektorí s matkou súcitia a pripájajú vlastné skúseností no iní zas takéto konanie odsudzujú.

 

Zdroj: facebook.com/Nekŕmte nás odpadom

 

Security Check Required

No Description

 

zdroj:nekrmtenasodpadom – facebook