Dievčatko vošlo do histórie už v okamihu svojho narodenia: 02.02.2020 o 20:02

Charlie Rose Mastersová sa narodila 2. februára 2020 o 20:02 v Lexingtone v americkom štáte Kentucky.

Narodila sa na Svetový deň palindrómu, kedy sa dátum číta rovnako v oboch smeroch. Toto je zriedkavá udalosť: podobný deň palindrómu bol pred 909 rokmi, 11. novembra 1111.

Mamičku Laken Mastersovú však tento dátum až tak nezaujímal.

Laken Masters

Očakávala, že bude rodiť v pondelok alebo utorok, no keď kontrakcie začali v sobotu popoludní, bola prekvapená a znepokojená.

„Nemyslela som na to, aký je dátum a potom mi všetci v nemocnici hovorili: „Ach, aké máš šťastie, je to omnoho lepšie ako pôrod na Silvestra,“ hovorí žena.

Jej manžel, Scotty Masters, bol pri narodení rovnako ako jej matka Dee Dee Calvertová, ktorá ako prvá zistila, že dieťa sa môže narodiť o 20:02.

Laken Masters

„Neviem, o čom hovorili na sále. Nepamätám si, žeby som niečo povedala. Len si pamätám, ako moja matka, Dee Dee, odfotila hodiny na stene,“ hovorí žena.

Symbolika však nekončila: podľa pôrodnej asistentky pôrod trval presne 20 minút.

„Prvý pôrod zvyčajne trvá niekoľko hodín, ale ona to dokázala za 20 minút,“ hovorí Nancy Shearyová, ktorá bola pri pôrode.

Laken Masters

Ale zo všetkého najviac sa ženy dotklo to, že narodenie jej dcéry padlo na šou počas prestávky v Super Bowl. Jej sestra Ashley zomrela pri dopravnej nehode počas Super Bowl v roku 2017 a žena hovorí, že narodenia Charlie Rose bolo znamením zhora, že sestra sa na ne pozerá z neba.

Laken Masters

„Počula som, že niekto povedal, že pôrod sa začal počas prestávky v Super Bowl, a pomyslel som si: „Páni, moja sestra Ashley tragicky zomrela počas tejto prestávky, okolo ôsmej večer v roku 2017. A sestrička sa volala Ashley, presne tak ako moja sestra, akoby všetko bolo vopred určené.“

„Milovala malé deti,“ hovorí Laken o svojej sestre.

Najdôležitejšie však je, že Charlie Rose, pomenovaná po nebohom pradedovi a nebohej babičke, je úplne zdravá.

„Boli sme nadšení,“ priznáva žena.

Poznáte ľudí so zaujímavým dátumom narodenia?

 

zdroj: goodmorningamerica.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dievčatko vošlo do histórie už v okamihu svojho narodenia: 02.02.2020 o 20:02”