Elegancia jej nie je cudzia: Zuzana Čaputová reprezentuje Slovensko s pôvabom

Slovensko si s príchodom 1. prezidentky viac všímajú jej vizáž a ako sa oblieka. V minulosti, keď na čele Slovenska boli muži variácie oblekov a kravát neboli pre oči Slovákov tak “lukratívne”. V predošlom článku sme vyzdvihli Zuzanu Čaputovú a jej “obľúbenú” červenú farbu. Tentokrát si posvietime aj na jej nový účes, ktorý nenosí až tak často.

 

Zuzana Čaputová je aktívna na sociálnych sieťach a na svojom Instagrame informuje o každom svojom kroku. V zahraničí nás naposledy reprezentovala v Izraeli pri príležitosti 75. výročia oslobodenia koncetračného tábora Osvienčim. V Jeruzaleme navštívila múzeum holokaustu aj s ostatnými zástupcami s európskych krajín ako je napríklad Princ Charles alebo Emanuel Macron. Na túto príležitosť zvolila veľmi elegantné čierne šaty, ktoré k príležitosti patrične slušali. 

https://www.instagram.com/p/B71YUAznMN9/

https://www.instagram.com/p/B7vvj6SHZTy/

https://www.instagram.com/p/B7rXmNVnFNk/

Zmena účesu

Čiernu farbu zvolila aj počas návštevy predstavenie v divadle Astorka, ktorá bola síce oficiálna no v uvoľnenejšom štýle oproti návšteve Jeruzalema. Zuzana Čaputová aj napriek tomu v jednoduchých čiernych šatách pôsobila pôvabne a reprezentatívne. Na jej prvom Veliteľskom zhromaždení náčelníka Generálneho štábu ozbrojených síl Slovenskej republiky opäť zvolila čierne elegantné šaty. No to čo bolo na našej prezidentke netradičné bol jej účes. Pre túto príležitosť zvolila vyčesané vlasy, ktoré dodávali efekt krátkych vlasov. Zuzanu Čaputovú najčastejšie vidíme v rozpustených vlasoch no aj takýto účes jej určite pristane.

https://www.instagram.com/p/B7vzTSwngNh/

https://www.instagram.com/p/B78uNubHCqI/

Ako sa Vám páči Zuzana Čaputová s krátkym účesom? Pristane jej aj čierna farba?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Elegancia jej nie je cudzia: Zuzana Čaputová reprezentuje Slovensko s pôvabom”