Mikuláš Černák poslal premiérovi Pellegrinimu list: „V televízii ste ma očiernili“

V televízii sa toho “natára” dosť, smutné ale je, že najviac klamstiev vychádza z úst politikov. Tí, si udržujú priazeň svojich potencionálnych voličov polopravdami a neoverenými faktami. Tentokrát sa súčasný premiér Peter Pellegrini očiernil odsúdeného Mikuláša Černáka v priamom prenose Slovenskej televízie. Ten mu z väzenia poslal a žiadal ho o verejné ospravedlnenie.

 

Nemá preštudovaný rozsudok

Klamlivé vyjadrenie padlo v známe politickej diskusnej relácii O 5 minút 12, kde boli hosťami súčasný premiér Peter Pellegrini a bývalý prezident Andrej Kiska. V liste premiérovi Černák opisuje to ako zo svojej cely túto reláciu sledoval. Pellegrini sa okrem iného mal v relácii vyjadriť aj na osobu Mikuláša Černáka. …jeden z nich, myslím Reichel, som o ňom čítal, veď to bol človek, ktorý v Poprade bol v miestnosti, keď Černák odrezával hlavu človeka…,” povedal Pellegrini. 

https://www.instagram.com/p/B7RPVBYnyRl/

 

Bude to riešiť súdnou formou

Černák verí, že Pellegrini si dostatočne načítal rozsudok Okresného súdu v Prešove a vie, že tento čin Černák nevykonal. Podotkol aj to, že v inej časti relácie premiér povedal: “Ja nemám tento luxus, že aj tu v tejto relácii si môžem potárať všeličo.” Tieto slová tak odporovali s jeho predošlím výrokom, čo Černáka pri obrazovke určite vytočilo. Preto ho v liste prosí o verejné chlapské ospravedlnenie. No ak tak nespraví “tak aj ja budem veriť rečiam, ktoré o Vás kolujú, t.j. Že Vy nie ste chlap..” a bude vyžadovať ospravedlnenie súdnou formou.

https://www.instagram.com/p/BnhMDnuFM-f/

Ak by mu nepomohli sedel by s ním

V závere listu podotýka to, že spomínaný Reichel nebol len “náhodný pozorovateľ pri odrezávaní hlavy v tej miestnosti v jeho hoteli”. Ďalej vysvetľuje aj to, že mu od obvinenia z tejto aj iných vrážd pomohol jeho kamarát, Branislav Zurian – súčasný riaditeľ NAKA. Ďalšie mená, ktoré padli v kontexte oslobodenia Reichelovej viny boli Lučasnký a Šufliarsky. Tí mu tiež mali pomôcť “vyviniť” a ak by sa tak nestalo “dnes by sedel vedľa mňa v cele a nevyrábal by trápne videá,” napísal na záver Černák.

 

Milan Reichel boss Popradu

Zdroj: Ivan Mego

 

Celý list si môžete prečítať tu:

https://www.facebook.com/cernakmiki/photos/a.218590611553493/2796708363741692/?type=3&theater

zdroj: facebook.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mikuláš Černák poslal premiérovi Pellegrinimu list: „V televízii ste ma očiernili“”