Nestarnúce kamošky: Fotka zo stretnutia Jennifer Aniston a jej kolegýň zo seriálu Priatelia zvalcovala internet!

Niet pochýb, že Instagram sa už neraz postaral o virálne príspevky. Tentokrát úradovali fanúšikovia známej herečky Jennifer Aniston. Tá je na Instagrame pomerne nová, no od jej prvého príspevku na tejto úspešnej sociálnej sieti si podmanila srdcia fanúšikov. Na “premiérovej” fotke na jej účte bolo selfie s hereckými kolegami zo seriálu Priatelia.

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM 👋🏻

15.7m Likes, 525.8k Comments – Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on Instagram: „And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM 👋🏻“

Priatelia aj po natáčaní

Táto fotka “Priateľov” si okamžite vyslúžila 15,6 milióna srdiečok. Na jej hereckých kolegoch je badateľné, že sa na nich podpísal zub času – nechýbajú im prirodzené vrásky či šedivé vlasy. Najnovšie si Jennifer opäť podmanila svojich fanúšikov fotkami z ich ďalšieho stretnutia. Na fotke je spolu s predstaviteľkou Rachel Greenovej aj  Lisa Kudrow (Phoebe Buffetová) a Courtney Cox (Monica Gellerová). Fotka má už pomaly 10 miliónov reakcii a je zjavné, že Jennifer ostala s dievčatami priateľka aj po skončení seriálu.

Hi from the girls across the hall 👋🏼

10m Likes, 124.3k Comments – Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on Instagram: „Hi from the girls across the hall 👋🏼“