Prečo si zaslúžim chlapa, ktorý si už prešiel fázou idiotizmu?

„Zaslúžim si byť s niekým, kto je sebavedomý. Jeho srdce si vybralo svoju cestu a na tejto ceste nie je miesto pre sebectvo.

Po prvé, zaslúžim si muža, ktorý si už prešiel fázou idiotstva.

Nepotrebujem muža, ktorý nevie, čo chce, a neustále o všetkom pochybuje. Chcem za ním prísť a vedieť, že upokojí moje srdce.

Vďaka mojim skúsenostiam viem určite, koho nepotrebujem.

Chcem a zaslúžim si muža, ktorý je pripravený byť so mnou ako v noci, tak aj počas dňa. Zaslúžim si partnera, ktorý nebude ignorovať, keď plačem, ale príde a upokojí ma. Partner, s ktorým môžem zdieľať všetko a viem, že tieto informácie nepoužije proti mne v ťažkých chvíľach.

Hľadám osobu, ktorá sa bude potešiť, že ma uvidí v pyžame aj večerných šatách, či už s make-upom, ale aj bez neho.

Potrebujem muža, ktorý sa nezľakne, že sa do neho zaľúbim, pretože aj on bude cítiť niečo ku mne. Taký si už prešiel fázou idiotstva.

Nechcem byť s nestabilným chlapom, pri ktorom budem mať plnú hlavu pochybností. Zaslúžim si byť s niekým, kto je sebavedomý a počúva svoje srdce.

Potrebujem muža, ktorý sa nebojí byť so mnou. Zaslúžim si to.

Viem, že sa to nestane dnes, zajtra alebo o týždeň. Nepotrebujem byť vo vzťahu len preto, aby som mala nejakého partnera.  

Milujem seba a nedovolím nikomu, aby mi ubližoval. Preto sa neponáhľam, môj ideálny muž čaká, až prídem.“

A akého muža potrebujete vy?

zdroj: culturacolectiva.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Prečo si zaslúžim chlapa, ktorý si už prešiel fázou idiotizmu?”