Pred 17 rokmi dala dcéru na adopciu. Stal sa zázrak a spoznala ju v obchode

Gina Crotts sa pred 17 rokmi rozhodla pre adopciu. V devätnástich rokoch otehotnela s chlapcom, ktorý nemal záujem ani o ňu a ani o ich spoločné dieťa. To bol jeden z hlavných dôvodov, prečo sa Gina rozhodla takto. O dieťa sa v mladom veku nedokázala postarať sama a v blízkosti miesta, kde vtedy bývala, nemala nikoho z členov rodiny. Po narodení sa dievčatka okamžite ujala slušná adoptívna rodina, ktorú si vybrala sama Gina. Od toho momentu však neprešiel ani deň, kedy by si na svoju prvorodenú dcéru nespomenula. Tajne dúfala, že ju niekedy uvidí.

Gina o prvej noci bez dcéry prezradila: ,,Cítila som obrovskú prázdnotu, no utešovalo ma, že dcéra bude v dobrom a bezpečnom prostredí.“

Zdroj: Gina Crotts

Gina sa neskôr spoznala s jej budúcim manželom, s ktorým momentálne vychováva 3 spoločné deti. Manželovi a aj svojim ratostiam povedala o jej prvej dcérke, ktorú dala na adopciu. Z času na čas dokonca dostávala od adoptívnych rodičov krátke správy a fotografie, ako sa jej darí.

Jedného dňa, ked‘ spolu s deťmi nakupovala v obchodnom centre, jej deti si všimli, že v jej blízkosti je dievča, ktoré vyzerá rovnako, ako dievča z fotografií od adoptívnych rodičov. Gina sa na ňu zahľadela a ihned‘ vedela, že je to ona. V jej očiach videla tie svoje a okrem toho spoznala jej adoptívneho otca, ktorému zverila svoju dcéru.

Zdroj: Gina Crotts

Potom sa Gina dohodla s adoptívnymi rodičmi jej prvorodenej dcéry, pretože sa chcela stretnúť a porozprávať. Od toho momentu sa jej opäť zmenil život. Konečne mohla mať všetky deti pokope.

Zdroj: Gina Crotts

 

zdroj: kidspot.com.au

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pred 17 rokmi dala dcéru na adopciu. Stal sa zázrak a spoznala ju v obchode”