Šok v teleráne! Volajúca mohla vyhrať 2 500 €, no namiesto hesla povedala, že sa s ňou zahráva volaký k**ot

Lenka Šóošová a Daro Richter, sú moderátorskou dvojicou Telerána už dlhé roky. Spomínaná relácia sa vysiela na Markíze takmer od jej začiatku a diváci ju veľmi dobre poznajú. Televízia v tejto relácií ponúka množstvo súťaží, ako je aj finančná výhra za zodvihnutie mobilu v časovom limite správnymi slovami – s heslom dňa, ktoré sa každý deň mení.

Súťažiaca, ktorá zodvihla telefón so slovom prosím, však nevyhrala, no jej reakcia sa stala virálnou. Ked’ moderátori počuli, že telefón nezodvihla s heslom dňa, Daro začal hovoriť: „Dobré ránko, tu je Lenka a Daro z Telerána, mali sme pre vás 2 500 €, ale to by ste museli zodvihnúť inými slovami, tým naším heslom, škoda.“ V telefóne ostalo ticho a po krátkej pauze bolo počuť: Teraz mi volal, neviem, nejaký neznámy, volaký k***t sa so mnou zahráva.

Moderátorska dvojica ostala poriadne zarazená, ale ako profesionáli to dokázali uhrať a povedali, že v pondelok môžu diváci hrať o 3000 eur, no musia im povedať správne heslo.

https://www.facebook.com/zomriofficial/videos/577358029659648/

Zdroj: refresher.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Šok v teleráne! Volajúca mohla vyhrať 2 500 €, no namiesto hesla povedala, že sa s ňou zahráva volaký k**ot”