Toto sa stane ak necháte dieťa 5 minút bez dozoru!

Starostlivosť o malé dieťa je naozaj náročná. Vyžaduje si neustále sústredenie a chvíľka nepozornosti môže spôsobiť vážne problémy či dokonca zranenia. Každá jedna mamička pozná podozrivé ticho, ktorá nastane v momente, ked‘ sa dieťa sústredene pustí do niečoho nepovoleného. Mamička, ktorá zažila túto príhodu, by o tom mohla rozprávať celé hodiny.

34 ročná mamička z Austrálie, Sarah Wruck, sa rozhodla prichystať večeru jej dvom malým synom po tom, čo na nich dávala pozor v obývačke, kde sa pokojne hrali. Odbehla si len do vedľajšej kuchyne ked‘ po pár minútach nepočula žiadny hluk, krik a ani mrmčanie. Zdalo sa jej to podozrivé a tak ich šla skontrolovať. Ked‘ vošla do obývačky, dostala poriadny šok!

Pri pohľade na jej dvojročného syna a nábytok navôkol, chcelo sa jej plakať. Jej syn našiel nádobku s krémom na detské zapareniny a rozhdol sa s ním skrášliť obývačku. Natrel ním aj televízor, za ktorý zaplatila rodina viac ako 1 800 eur. Aj napriek bohatým rodičovským skúsenostiam, táto udalosť mamičku poriadne natrápila. Špinavý televízor čistila suchými utierkami viac ako hodinu, no našťastie funguje bez problémov. Štvornásobná mamička potvrdila, že chvíľka ticha je pri deťoch viac než podozrivá.

Máte podobné skúsenosti s deťmi aj vy?

Sory Imbert

🤦‍♀️🤣🤣 📍 Madre queda en shock a ver lo que su hijo de dos años le hizo a su Smart TV La mujer publicó la travesura de su pequeño hijo sus redes sociales provocando las risas y comentarios de sus…

Zdroj: prezenu.joj.sk