Vegánka zažalovala kamarátov, lebo jej klamali a zjedla kvôli nim kuracie krídielka

Dnes sa takmer každý zdravo stravujúci človek radí medzi vegetariánov, vegánov či frutariánov. Mnoho ľudí podľahlo týmto životným štýlom a je pre nich dôležité dodržiavať všetky pravidlá. Nakupujú starostlivo podľa zloženia potravín, dbajú na kvalitu surovín a do úst nevložia nič, čo do ich stravovacích návykov nepatrí.

Jednej predporovateľke vegánskeho stravovania sa však stala nepríjemná situácia, o ktorej sa však dozvedela až neskôr. Počas alkoholového opojenia jej jej priatelia ponúkli vraj vegánske kuracie nugetky, ktoré vôbec vegánske neboli. Žena tvrdí, že jej priatelia tvrdili, že nugetky vegánske boli.

Portál ladbible.com uverejnil príbeh tejto ženy, ktorá sa vyjadrila, že nugetky by prestala jesť v momente, ked‘ by sa dozvedela, že je to mäso z rýchleho občerstvenia. Pre túto ženu je vegánstvo dôležitou súčasťou života už 10 rokov.

Zdroj: pxhere

Počas jedného z večerov, ked‘ si spolu s priateľmi vyrazili do baru a neskončilo to len pri jednom poháriku, jej jej priatelia ponúkli nugetky, pri ktorých prisahali, že sú vegánske. Žena sa ich na to pýtala viackrát a vždy svoje tvrdenie potvrdili. Ich zámerom bolo vystreliť si zo svojej kamarátky. Žena si teda nugetky vzala a začala ich jesť. Ich chuť jej bola podozrivá už od prvého sústa, no pripisovala to jej opitému stavu.

Žena sa pravdu dozvdela až o niekoľko dní. Jej vlastná sestra jej ukazála videá jej priateľov, ktorí zverejnili svoj pokus o vtip. Nahrali si všetko od začiatku, od toho momentu kedy žene ponúkali nugetky až po moment, kedy sa uisťuje, či sú naozaj vegánske. Po tomto videu zverejnili aj svoj dodatok, na ktorom bola zachytená reakcia toho, ako by asi ich kamarátka reagovala, keby sa dozvedela, že nugetky sú z kuracieho mäsa.

Video si uložila a priniesla na políciu, kde na svojich kamarátov podala žalobu kvôli manipulácií s potravinami. Ich priateľstvo sa vraj skončilo.

ZDROJ: ladbible.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vegánka zažalovala kamarátov, lebo jej klamali a zjedla kvôli nim kuracie krídielka”