VIDEO: Slota prehovoril o voľbách: Danko vraj s pánom Bugárom pomaly aj spáva. Koho by ste mali voliť?

Predvolebný boj je v plnom prúde, všetci politici prezentujú svoje názory a predvolebné programy v každom kúte Slovenka, zatiaľ čo niektorí z nich sa sústredia na sociálne siete. Jedným z nich je aj bývalý predseda SNS, Ján Slota. Aj ked’ sa už v aktívnej politike nevyskytuje, rozhodol sa prehovoriť o blížiacich sa parlamentných voľbách. V nasledujúcom videu si môžete pozrieť kritiku Ján Slotu na Andreja Danka a na SNS pod jeho vedením. Vo videu ho nazýva “kapitán” a tvrdí, že Danko s pánom Bugárom pomaly aj spáva. Okrem iného podotkol, že jediným vlastencom a nositeľom kresťanských hodnôt je v politike len Štefan Harabin na čele politickej strany Vlasť.

Video bolo zverejnená na Facebooku Slotovho syna, Pavla Slotu, kde napísal: ,,Odkaz môjho otca, posledného naozaj vlasteneckého predsedu SNS, poctivým členom a voličom tejto strany, ale aj všetkým ostatným skutočným vlastencom: Jediný, kto môže zachrániť národné a kresťanské hodnoty a jediný, kto môže zastaviť liberálne šialenstvo je Štefan Harabin a strana VLASŤ.”

https://www.facebook.com/pavol.slota.984/videos/111971313718676/

Zdroj: Facebook/Pavol Slota

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “VIDEO: Slota prehovoril o voľbách: Danko vraj s pánom Bugárom pomaly aj spáva. Koho by ste mali voliť?”