Vypočujte si titulnú pieseň k filmu SVIŇA. Kapela Hrdza odviedla skvelú prácu

Titulná pieseň dokáže z filmu vytvoriť legendárnu snímku. Podobne je to aj pri najnovšom Slovenskom filme – Sviňa, ktorý sa dostal do kín len pred pár týždňami, no už teraz dosahuje obrovskú sledovanosť a popularitu. Pieseň Slovensko moje, otčina moja nahrala slovenská kapela Hrdza, ktorá odviedla skvelú prácu. Z ich prevedia majú diváci na chrbte mráz, pretože filmu dodáva dramatický nádych, ktorý si tak skvelý film naozaj zaslúži.

Hrdza – Slovensko moje, otčina moja (SVIŇA – titulná pieseň)

Vypočujte si titulnú pieseň k filmu SVIŇA s názvom Slovensko moje, otčina moja od skupiny Hrdza. Videoklip obsahuje i doteraz nezverejnené scény z filmu, tak nech sa páči. Mafiáni bažiaci za peniazmi, politici túžiaci po moci, ženy túžiace po obdive. A medzi nimi jeden čestný novinár. SVIŇA je film, ktorý musíte vidieť.

Sviňa sa v kinách objavila už 6. februára, no pozrieť si ho môžete aj v týchto dňoch. Neváhajte a nevynechajte film zo slovenského prostredia, kde môžu filmové udalosti náhodne pripomínať realitu.

Sviňa (2020) oficiálny HD trailer

Nový slovenský film SVIŇA. Mafiáni bažiaci za peniazmi, politici túžiaci po moci, ženy túžiace po obdive. A medzi nimi jeden čestný novinár. SVIŇA je film, ktorý musíte vidieť. A ako prvý môžete vidieť TRAILER. Vidíme sa v kinách 6. februára! Máte radi novinky z filmového sveta?

Zdroj: expres.sk