9. marec: Mimoriadny spln, ktorý so sebou prináša začiatok jari. Prvý super mesiac v roku!

Spln v marci je časom obnovy. Začiatkom mesiaca dosiahne Mesiac novú hranicu a s tým sa zmení celý svet – fyzicky aj energeticky. Bude to prvý z troch supermesiacov roku 2020, kedy sa bude Mesiac javiť väčší a jasnejší ako obvykle.

Toto je moment maximálneho obnovenia energií, obdobie znovuzrodenia, transformácie a rozvoja. súhvezdia Panny, v ktorej sa Mesiac nachádza, bude pomerne silný.

Marcový spln sa bude konať o 18:48 hod a v súhvezdí Panny prinesie určité napätie, ktoré z nás urobí náročnejších a kategorickejších ľudí, ale zároveň nám predstaví vzrušujúce príležitosti v pracovnej, vzdelávacej, romantickej a finančnej sfére života.

Na ľudí, ktorí sú zvyknutí žiť v chaose a konať pudovo, bude mať tento supermesiac negatívny vplyv. Svetlo splnu vám ale umožní vidieť neviditeľné. Energia splnu posilní intuíciu a zlepší analytické myslenie.

To znamená, že budete mať príležitosti realizovať svoje plány a priblížiť sa k úspechu. Využite to na rýchle a ľahké riešenie problémov, ktoré si vyžadujú jasný postoj.

Marcový spln je zlomovým bodom medzi dvoma ročnými obdobiami. Mal by sa naplniť uvedomením: pozitívne postoje, vizualizačné techniky, duchovný pokoj sú oveľa dôležitejšie ako iné starosti, najmä pre tých, ktorí chcú prežiť šťastnú budúcnosť.

Napriek vášmu pracovnému nasadeniu, ktorému bude veliť aj samotný spln, náhlenie sa, nepremyslené rozhodnutia, neschopnosť vyhodnotiť riziká a nadmerné ambície môžu mať negatívny vplyv na vašu prácu. To môže viesť k podráždeniu, agresivite a strate sily. V tento deň budú najúčinnejšie osvedčené metódy a kreatívne projekty, ktoré vám robia radosť.

Ako sa pripravujete na spln?

 

zdroj: prevention.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “9. marec: Mimoriadny spln, ktorý so sebou prináša začiatok jari. Prvý super mesiac v roku!”