Internetom sa šíri nová výzva: Zdravotníci ľudí žiadajú aby ostali doma!

Mnohí ľudia si stále neuvedomujú vážnosť situácie, v ktorej sa Slovensko nachádza v spojitosti so šíriacim koronavírusom. Aj napriek vyhláseným nariadeniam ľudia chodia po vonku akoby sa nič nedialo a bez rúška. No nie každý si môže domácu izoláciu “dovoliť” a naďalej musí chodiť do práce. Medzi nich patria aj zdravoníci, ktorí sa zapojili do internetovej výzvy píše portál refresher.sk.

Zostaňte doma!

„Zostali sme v práci pre vás, vy zostaňte doma pre nás,“ znie slogan výzvy. Zdravotníci sa s týmto sloganom fotia a šíria túto silnú správu ďalej. Výzvu už splnila zdravotná záchranná služba v Bratislave aj personál Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici. „Zostávame v nemocnici, aby sme sa mohli v týchto dňoch postarať o pacientov, ktorí potrebujú našu zdravotnú starostlivosť. Ale pacienti, návštevy a všetci, ktorí lekára a nemocnicu nevyhnutne nepotrebujete, zostaňte radšej teraz doma, Ďakujeme, že chránite seba aj nás,“ napísal personál bansko-bystrickej nemocnice.

 

Eva Môciková

Zostali sme v práci pre VÁS Vy zostaňte doma pre NÁS 😷❤️🚑 #covidparta😚 Zdieľajte

Fakultná nemocnica s poliklinikou F.D.Roosevelta Banská Bystrica

Zostali sme v práci pre VÁS, vy zostaňte doma pre NÁS Tak, pripáj… ame sa k iniciatíve kolegov z Trnavy a prosíme našich pacientov… Zostávame v nemocnici, aby sme sa mohli v týchto dňoch postarať o pacientov, ktorí potrebujú našu zdravotnú starostlivosť. Ale pacienti, návštevy a všetci, ktorí lekára a nemocnicu nevyhnutne nepotrebujete, zostaňte radšej teraz doma.

Koronavírus Slovensko

ZDIELAJME 🙂 daj like na stránku

 

zdroj: refresher.sk