Ľudia šijú rúška a vešajú ich zadarmo po vonku. Môže si ho tak zobrať každý, kto ho potrebuje

Obetavosť dobrých ľudí sa prejaví v časoch, kedy iní odmietajú akúkoľvek prácu mimo svojich povinností. Mnoho ľudí začalo šiť rúška a predávať ich, no Češka Jana Rábová, ktorá prevádzkuje zákazkové krajčírstvo, sa rozhodla ušiť kvalitné bavlnené rúška a zavesiť ich pred svoj dom. Rúška sú samozrejme zadarmo a sú určené pre všetkých, ktorí ich už nemôžu zohnať a žiadne doma nemajú. Janka týmto činom pomáha mnohým obyvateľom susedných domov a ulíc, ktorí sú v ohrození pred koronavírusom. Janka nezabudla dodať, nech si ľudia berú len toľko rúšok koľko naozaj potrebujú, aby sa ušlo aj iným.

Stretli ste sa s niečim podobným?

https://www.facebook.com/zakazkovekrejcovstvijanarabova/photos/a.134723281299805/198494911589308/?type=3&theater

Podobný prípad sa udiaľ aj v Šamoríne – Snažíme sa pomáhať ako vieme.😍 Farebné dvojvrstvové DETSKÉ rúška (6-12rok) zo 100% bavlny prateľné na 95°C. Použiteľné opakovane po vypraní.
❗️❗️❗️ZADARMO❗️❗️❗️

Zdroj: Facebook/Zakázkové krejčovství Jana Rábová

zdroj: HANDMADE CORINNA

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ľudia šijú rúška a vešajú ich zadarmo po vonku. Môže si ho tak zobrať každý, kto ho potrebuje”