Ľudia šijú rúška a vešajú ich zadarmo po vonku. Môže si ho tak zobrať každý, kto ho potrebuje

Obetavosť dobrých ľudí sa prejaví v časoch, kedy iní odmietajú akúkoľvek prácu mimo svojich povinností. Mnoho ľudí začalo šiť rúška a predávať ich, no Češka Jana Rábová, ktorá prevádzkuje zákazkové krajčírstvo, sa rozhodla ušiť kvalitné bavlnené rúška a zavesiť ich pred svoj dom. Rúška sú samozrejme zadarmo a sú určené pre všetkých, ktorí ich už nemôžu zohnať a žiadne doma nemajú. Janka týmto činom pomáha mnohým obyvateľom susedných domov a ulíc, ktorí sú v ohrození pred koronavírusom. Janka nezabudla dodať, nech si ľudia berú len toľko rúšok koľko naozaj potrebujú, aby sa ušlo aj iným.

Stretli ste sa s niečim podobným?

Zakázkové krejčovství Jana Rábová

Děkujeme za váš zájem, ale roušky jsou rozebrané, další dodáme cca z… a 3 hodiny a poté až zítra ráno. Moc všem ještě jednou děkujeme, pouze prosím, nepište nám, od rána nestíháme zvedat telefony a odepisovat. Potřebujeme totiž šít. O stavu roušek budete vždy informováni.

Podobný prípad sa udiaľ aj v Šamoríne – Snažíme sa pomáhať ako vieme.😍 Farebné dvojvrstvové DETSKÉ rúška (6-12rok) zo 100% bavlny prateľné na 95°C. Použiteľné opakovane po vypraní.
❗️❗️❗️ZADARMO❗️❗️❗️

Zdroj: Facebook/Zakázkové krejčovství Jana Rábová

zdroj: HANDMADE CORINNA