Ľudia sú nezodpovední a nepoučiteľní: Takto to dnes vyzeralo v Jasnej

Na Slovensku je už 16 ľudí infikovaných koronavírusom a boli zavedené aj nové mimoriadne opatrenia. Školy sú zavreté a deti majú síce “prázdniny” no zámerom bolo aby sa na jednom mieste nezoskupovali väčšie davy. Niektorí ľudia to očividne nepochopili a motajú sa kade tade namiesto toho aby ostali pre svoje aj dobro ostatných doma.

 

Na Facebooku sa nedávno objavila fotografia, ktorá zachytáva dlhý rad k vleku v lyžiarskom stredisku Jasná. “Nič nepochopili. Vôbec nič. Toto nie sú chrípkové prázdniny. A 8000 Bratislavčanov plus deti bolo za posledné tri týždne v Taliansku. Koledujeme si o hrozný prúser,” napísal k fotke Samuel. Je zjavné, že ľudia ignorujú všetky výstrahy či opatrenia a naďalej sa aj so svojimi ratolesťami zhromažďujú na preplnených miestach.

https://www.facebook.com/proud2bbabrak/posts/10157853731118361

Pod fotkou sa kopili komentáre rozhorčených Slovákov:

View post on imgur.com

View post on imgur.com

View post on imgur.com

Prečítajte si aj: Ako sa chrániť pred Korona vírusom 

 

zdroj foto:Samuel Marec FB

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ľudia sú nezodpovední a nepoučiteľní: Takto to dnes vyzeralo v Jasnej”