Mamka mu vraj zjedla všetky sladkosti. Jeho reakcia prekvapí aj vás

Každý z nás pozná pocit, ked‘ po celom dni príde domov z práce a teší sa na obľúbenú maškrtu, ktorá ho čaká v kuchyni. Radosť však vystrieda obrovské sklamanie v momente, ked‘ maškrtu niekto zjedol. Samozrejme, že sa nájdu aj výnimky, ktorých to nezamrzí, no my obyčajní smrteľníci to máme žiaľ takto.

Tým druhým prípadom je aj tento malý chlapec, ktorému mamka po prebudení povedala, že mu po tom, čo ho večer uložila do postele zjedla všetky sladkosti. Ospravedlnila sa mu a on jej v prvej chvíli neveril, no následne pochopil, že to si myslela vážne. Mamka mu následne zopakovala svoje ospravedlnenie a tak sa chlapec vybral ku chladničke, ukázať jej, že má jesť potraviny z chladničky a nie jeho sladkosti. Mamička sa opäť ospravedlňovala, ked‘ k nej chlapček pristúpil bližšie a s úsmevom na tvári odvetil, že sa na ňu nehnevá a že to je úplne v poriadku. 

Priznajte sa, reagovali by ste v podobnej situácii takto aj vy?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mamka mu vraj zjedla všetky sladkosti. Jeho reakcia prekvapí aj vás”