Mamka mu vraj zjedla všetky sladkosti. Jeho reakcia prekvapí aj vás

Každý z nás pozná pocit, ked‘ po celom dni príde domov z práce a teší sa na obľúbenú maškrtu, ktorá ho čaká v kuchyni. Radosť však vystrieda obrovské sklamanie v momente, ked‘ maškrtu niekto zjedol. Samozrejme, že sa nájdu aj výnimky, ktorých to nezamrzí, no my obyčajní smrteľníci to máme žiaľ takto.

Tým druhým prípadom je aj tento malý chlapec, ktorému mamka po prebudení povedala, že mu po tom, čo ho večer uložila do postele zjedla všetky sladkosti. Ospravedlnila sa mu a on jej v prvej chvíli neveril, no následne pochopil, že to si myslela vážne. Mamka mu následne zopakovala svoje ospravedlnenie a tak sa chlapec vybral ku chladničke, ukázať jej, že má jesť potraviny z chladničky a nie jeho sladkosti. Mamička sa opäť ospravedlňovala, ked‘ k nej chlapček pristúpil bližšie a s úsmevom na tvári odvetil, že sa na ňu nehnevá a že to je úplne v poriadku. 

3-year-old’s priceless response after mom „ate all his candy“

This mother told her 3-year-old that she ate all of his candy and here was his ADORABLE response! Source & embed code: https://rumble.com/v8f4ez-i-told-my-3-…

Priznajte sa, reagovali by ste v podobnej situácii takto aj vy?