Na známej erotickej stránke vyhľadávajú slovo koronavírus najviac Slováci. Ľudia sa pýtajú prečo

Slováci sa opäť prejavila inak, ako sa prezentujú. Na prvý pohľad vyzeráme ako konzervatívny národ, no vo výsledkoch vyhľadávania koronavírusu na jednej z najznámejších pornostránok sme skončili na prvom mieste. Na Slovákov sa nechytajú ani najväčšie európske národy.

Pornhub na svojom blogu zverejnila štatistiky, ako veľmi zmenil koronavírus sledovanosť ich videí. Stránka zverejnila, že denne dosahuje viac ako 120 miliónov videní. Preferencie európskych sledovateľov sa však podstatne zmenili a to napríklad vo zvýšenom vyhľadávaní tématiky koronavírusu. Takéto videá sa prvykrát na stránke objavili koncom januára.

Do dnešného dňa Pornhub dosiahol 6,8 miliónov vyhľadaní videí s tématikou pandémie koronavírusu. Toto číslo dosiahlo vrchol 5. marca, kedy sa slovo koronavírus vyhľadalo až 1,5 miliónov krát.

V štatistike dosiahli Slováci prvé miesto. Na druhej priečke skončili Bulhari, na tretej Rakúšania. Ak si chcete prečítať podrobné informácie o vyhľadávaní koronavírusovej témetiky v USA, Taliansku či v Nemecku, navštívne blog spomínanej stránky.

Zdroj: refresher.sk