NAKA zatkla známu súdnu úradníčku s kokaínom v hodnote 20 000€!

Dnes na svojej facebookovej stránke Polícia Slovenskej republiky zverejnila informáciu o drogovom zásahu. Akciu s krycím názvom “VEŽA”, ktorá prebiehala v Bratislave, Nitre a na Záhorí, mala pod palcom NAKA. Nechýbali ani fotografie zaistených drog medzi, ktorými bola zelená sušina ale aj biela kryštalická látka.

Podľa informácii Denníka N, jedna zo zadržaných osôb mala byť Veronika Šumichrastová. Tá je dcéra známeho prokurátora a sama pracuj na Okresnom súde Bratislava I. ako súdna úradníčka. Ďalšie informácie ohľadom zadržaných drog sú tie, že ja jedná o kokaín v hodnote 20 000€ no látky sú naďalej skúmané expertíznym ústavom.

“Policajti vykonali 3 domové prehliadky, 1 prehliadku nebytového priestoru a 5 prehliadok motorových vozidiel, v rámci ktorých boli zaistené drogy vo forme bielych kryštalických látok a sušiny zelenej farby. Zadržali 4 osoby.

V uvedenej veci naďalej prebiehajú procesné úkony. Ak to procesná situácia dovolí, poskytneme ďalšie informácie,” píše sa v statuse Polície SR.

Security Check Required

No Description

 

ZDROJ: dennikn.sk

zdroj:refresher.sk