Očarujúca prezidentka ohromila pri prijatí demisie premiéra všetkých prítomných. V tomto outfite doslova žiarila

 

Prezidentka Slovenske republiky, Zuzana Čaputová, nezaháľa aj napriek ťažkým chvíľam, ktorým Slovensko čelí. V piatok mala na programe prijatie demisie bývalého premiéra Petra Pellegriniho. Jeho vláda podala demisiu, 21.marca, na ustanovujúcej schôdzi Národnej rady. Novú vládu povedie Igor Matovič, ktorý so stanou OĽaNO získal najviac voličských hlasov.

Naša vždy dokonale oblečeneá prezidentka si na udalosť prijatia demisie obliekla vínovo červené šaty, ku ktorým mala elegentne doladené rúško a gumené rukavice. Šaty boli dômyselne prepracované v detailoch. Boli kostýmové, k čomu sa hodili aj jej jednoducho upravené rozpustené vlasy. Okrem výzoru sa však nezabudla venovať aj príhovoru, ktorý si dôkladne pripravila. Pellegriniho pochválila za všetky pozitívne zmeny v krajine, no nezabudla podotknúť, že zahraničie nás posudzuje ako krajinu, ktorá nevyužila svoje príležitosti v dobrých časoch.

Zuzana Čaputovaná ocenila bývalú vládu aj za zriadenie kzízového štábu a ich reakcie na zdravotnú hrozbu koronavírusu. Aj napriek menším nezhodám podotkla aj vrúcnu spoluprácu odchádzajúceho a nadchadzujúceho premiéra. Je spokojná, že k odovzdaniu a prevzatiu moci tak došlo civilizovaným spôsobom a tak dôvera voči vláde neutrpela žiadne školy.

 

 

 

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova), 21 Mar 2020 o 9:25 PDT

Zdroj: hitky.sk, Foto: Instagram/zuzana_caputova

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Očarujúca prezidentka ohromila pri prijatí demisie premiéra všetkých prítomných. V tomto outfite doslova žiarila”