Pre turistov urobia naozaj všetko! V Číne zhodili na pružnom lane prasa zo 68-metrovej veže

V Čínskom meste Čonging sa dejú poriadne zvrátené veci. V rámci spopularizovania novej atrakcie v zábavnom parku sa majitelia rozhodli zaujať návštevníkov zhodením prasaťa na pružnom lane zo 68 metrovej veže. Tento netradičný bungee jumping naozaj spopularizoval celý zábavný park, no nie tak ako to bolo plánované.

Po odvysielaní záznamu z tejto atrakcie sa internetom rozbehla obrovská vlna kritiky a to nie len od ochranárov. Mnoho ľudí odsudzuje tento počin organizátorov a taktiež tvrdia, že by mali byť odsúdení.

Na videu si môžete všimnúť, že živé prasa nesú dvaja muži na vrchol veže. Potom ho priviažu k lanu a následne zhodia z veže. Vo videu môžete počuť kvílenie úbohého prasaťa.

Tourist attraction had pig do bungee jumping for celebration, angering netizens

Subscribe to our YouTube channel to get day-to-day video coverage of what’s going on in China and beyond! Netizens in #China are outraged after seeing a tour…

Zábavný park sa následne vyjadril k celému incidentu. Vedenie vyhlásilo: „So všetkou úctou prijímame kritiku a všetkým dotknutým sa hlboko ospravedlňujeme. Dúfame, že naše nové marketingové kroky dopomôžu ku skvalitneniu služieb.“ Organizácia PETA tvrdí, že takýto čin vedenia zábavného parku je týranie zvierat v tej najhoršej podobe. Jeden z viceprezidentov PETA sa vyjadril:  „Aj ošípané majú city a strach a bolesť prežívajú takmer rovnako ako my ľudia.“

Zdroj: refresher.sk