Predavačka drogérie má toho dosť! Prečítajte si jej odkaz pre všetkých Slovákov

Hrozba koronavírusu spôsobila neprimerané nákupné šialenstvo v potravinách a drogériách. Mnoho ľudí sa zľaklo prípadného nedostatku potravín a tak sa zásobovali prehnaným množstvom trvanlivých potravín a dezinfekčných prostriedkov. Obchody boli pred pár dňami takmer poloprázdne a tak objednávali stále viac a viac tovaru čo spôsobilo, že predavačky boli z neustáleho vykladania nového tovaru veľmi vyčerpané.

Jedna z vyčerpaných predavačiek na svojom facebookovom profile zverejnila príspevok, v ktorom napísala jasný odkaz všetkým Slovákom:

,,Ja už nevládzem. Myslím, že tisícky predavačiek na Slovensku taktiež. Každý len nadáva, akí sú ľudia nezodpovední a nech doma sedia na zadku. Tak prečo sa potom chodia biť o mydlá? Ako vážne… Nechápem, naozaj, čo ľudia robia s toľkými čistiacimi prostriedkami doma. Neverím, že každý deň všetci dezinfikujú, umývajú byty. To sa v tom kúpete alebo čo?“ nahnevane sa pýta predavačka.

Podľa slov unavenej ženy obchody objednávajú niekoľko násobne viac tovaru, ktorý sa zároveň musí vyložiť. Ako to však býva zvykom, množstvo zákazníkov chce všetko okamžite bez ohľadu na to, ako hrozne sa budú správať k zamestnancom prevádzky. ,,Najviac ma však mrzí, že sa k nám správate, ako keby sme boli stroje. Ste arogantní, sebeckí a neohľaduplní. Mali by ste sa nad sebou zamyslieť.“

➡️  Viac článkov o Koronavíruse nájdete na tomto odkaze  ⬅️

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Predavačka drogérie má toho dosť! Prečítajte si jej odkaz pre všetkých Slovákov”