Slovenský kuriér prehovoril do duše všetkým nezodpovedným Slovákom! Koronavírus je hrozba!

Nezodpovednosť niektorých Slovákov nepozná hraníc. Nerešpektujú nariadenia vlády, neuvedomujú si, že štát funguje v krízovom režime a vysmievajú sa hrozbe, ktorá je oficiálne pandémiou – koronavírusu. Jeden zo slovenských kurierov prehovoril do duše všetkým nezodpovedným Slovákom.

Vo videu Slovák, podľa slov Petra Pellegriniho, tvrdí, že v najbližších mesiacoch má byť postihnutých až 40% slovenskej populácie, čo predstavuje 2,2 milióna ľudí zo Slovenska. Muž vyzýva všetkých, aby sa správali empaticky a že je nemysliteľné, aby si ľudia v tejto situácie robili Vianoce a aby si objednávali kopy tovaru, ktorý nie je nevyhnutný pre život. Mnoho ľudí si vraj objednáva kabelky, topánky a hodinky a tak amjú kuriéri možstvo práce.

Slovák sa ľudí opýtal: ,,Ste vy vôbec normálni?“ Okrem iného spomenul aj to, že nemá problém doručiť zdravotnícky materiál či lieky a iné nevyhnutné veci, no faktom je, že momentálne majú toľko zásielok ako na Vianoce. Ak si už ľudia predsa niečo objednajú, tak nech majú rúško! Viac ako polovica ľudí, ktorí sa stretávajú s kurérom pri vyzdvihnutí zásielok, nemajú rúško a ani rukavice. Kuriéri rúško a rukavice majú, no zákazníci by si mali uvedomiť, že aj tak ich môžu nakaziť a že aj oni majú rodiny, ku ktorým sa po práci vracajú.

Security Check Required

No Description

➡️  Viac článkov o Koronavíruse nájdete na tomto odkaze  ⬅️

Zdroj: Facebook/David Stacho