Tehotnej žene nikto neuvoľnil miesto na sedenie a tak sa z jej muža stala živá stolička. Obetavý muž inšpiroval otcov na celom svete

Mnoho z nás sa každodenne stretáva s neochotnými ľuďmi, ktorý odmietnu pomôcť iným. Horšie však je, ak odmietnu pomôcť osobe, ktorá to naozaj potrebuje. Na Slovensku je bežnou vecou, že starší ľudia a tehotné ženy majú prednosť a ak ich niekto vidí vo svojej blízkosti, ihned‘ im ponúkne miesto na sedenie.

Tento scenár však nie je realitou v Číne. Na nasledujúcom videu si môžete všimnúť tehotnú ženu, ktorá pomaly nedokáže stáť na nohách kvôli opuchnutým nohám a výraznej bolesti v chrbte.

Aj napriek tomu, že v čakárni miesta na sedenie boli, ľudia sa z nich nepohli a neponúkli jej, aby si sadla. Jej partner tak prišiel so skvelým nápadom, ktorým dokázal, že láska neznamená len doniesť žene kvety a povedať milujem ťa, je to aj obetovanie vlastného komfortu. Pozrite si video, ktorým by sa mali inšpirovať muži na celom svete:

Chinese man becomes ‚human chair‘ for pregnant wife

Subscribe to our YouTube channel for free here: https://sc.mp/subscribe-youtube A father-to-be in southwestern China’s Sichuan province was seen squatting to…