Tínedžerka v tele dochodkyne? Toto mladé dievča trpí vzácnou chorobou

Odhadnúť vek z tváre človeka je niekedy ťažšie ako sa môže zdať. Najťažšie je to však v prípade, ked‘ človek trpí chorobou, ktorá ho mení na starého človeka skôr, ako ním skutočne stihne byť. Takouto chorobou trpí aj 15 ročné dievča z Číny, ktorú mohla zachrániť len náročná plastická operácia.

Choroba je vzácna z dôvodu, že spôsobuje starnutie kože niekoľkonásobne rýchlejšia ako starne samotný organizmus. Z toho dôvodu vyzerá človek ňou trpiaci o niekoľko desiatok rokov staršie ako v skutočnosti je. Spomínané dievča trpelo chorobou od narodenia, no jej rodinné podmienky neboli ideálne. Rodina si nemohla dovoliť financovať náročnú liečbu a tak jej neostávalo nič iné ako znášať kruté posmešky rovesníkov. Od detstva si želala len jedno – aby vyzerala tak, ako jej rovesníci.

Health District Africana

CAN’T GET YOUR HANDS ON HAND SANITIZER ? MAKE YOUR OWN Public heal… th experts advise that cleaning your hands with either soap and water, or an alcohol-based solution, is one of the best ways to avoid infection – guidance the public appears to be heeding.

Jej sen sa jej napokon splnil po tom, čo sa o jej prípade dozvedel uznávaný lekár. Nemocnica, kde pracuje, jej ponúkla celú úhradu nákladov za náročnú plastickú operáciu. Ked‘ sa o jej prípade dozvedela verejnosť, začali jej prispievať na rekonvalescenciu a samotnú liečbu aj oni. Operácia faceliftigu bola v tomto prípade veľmi náročná a zdĺhavá, pretože pri operácií tohoto typu sa zvyčajne odstraňujú len 2 cm kože, no v prípade dievčaťa ich bolo odstránených až 7. Dnes má dievčina konečne krásnu tvár, s ktorou vyzerá skutočne na 15!

Chinese Girl Xiao Feng, 15, Gets a ‚New Face‘ as Her Rare Condition Made Her Look Like a Grandma

Xiao Feng’s new pictures : https://youtu.be/CWEjioC8H6A ——— #XiaoFeng #XiaoFengNewLook #小枫换了张新面孔 #XiaoAfterFaceSurgery #ξ奥 #小 #风 #小风 #ξ奥FEng #XiaoFengS…

Zdroj: prezenu.joj.sk