VIDEO: Slovák sa vo vlaku vyhrážal sprievodcovi. Nemal rúško a ani peniaze na lístok

Koronavírus otriasa Slovenskom každým dňom viac a viac. Vláda prosí o spolupatričnosť a emapatiu, ktorá je v týchto časoch viac než potrebná. V uplynulých dňoch sa prijalo niekoľko potrebných opatrení, ktoré by mali postupne znížiť hrozbu koronavírusu pre doposiaľ zdravých ľudí.

Opatrenia sú však mnohými Slovákmi stále nerešpektované. Je to aj prípad Slováka, ktorý vyčíňal v jednom zo slovenských vlakov. Na internete sa objavilo video z vlaku, na ktorom je zachytený mladý muž, ktorý sa náruživo háda so sprievodcom po tom, čo ho upozornil na povinnosť dať si rúško. Mladík nariadenie vlády nerešpektoval ani po upozornení sprievodcu a odmietol si ho dať. Nevedno, či ho so sebou vôbec mal. Okrem toho, že sa dostal do konfliktu so sprievodcom, sprievodcu sa zastali aj ostatní cestujúci, ktorým sa následne vyhrážal. Okrem rúška so sebou nemal ani penieze na to, aby si zakúpil lístok. Z nariadenia vlády vyplýva, že sprievodca mal nárok vyhodiť cestujúceho bez rúška.

 

https://www.facebook.com/914986771978169/videos/867124957124996/

 

 

Zdroj: hitky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “VIDEO: Slovák sa vo vlaku vyhrážal sprievodcovi. Nemal rúško a ani peniaze na lístok”