Ako vyzerajú počas karantény? 10 celebrít zo zahraničia aj Slovenska a ich selfíčka z karantény

Nie je žiadnym tajomstvom, že mnohé ženy nevýjdu bez make-upu ani vyniesť smeti. V dňoch karantény, keď je odporúčané vychádzať von iba v nutných prípadoch veľa žien ušetrilo peniaze na kozmetike. Svojej pleti tak dajú vydýchnuť a napriek tomu sú stále nádherné. Rovnako tak robia aj známe celebrity, ktoré odložili “šminky” a nehanbia sa ukázať na internete. V tomto článku si “posvietime” na to ako 10 celebrít zo zahraničia ale aj Slovenska trávi karanténu bez make-upu .

 

# 1  Drew Barrymore

Jej kariéru naštartovala rola v kultovom filme E.T. Mimozemšťan. Práve začiatky vo veľmi mladom veku vzbudilo u ľudí podozrenie, že práve to spôsobilo jej problémy z drogami počas dospievania. Drew je dokonca okrem herečky aj spisovateľka, producentka a režisérka. Poznať ju môžete aj z filmov ako Charlieho anjeli alebo 50-krát a stále po prvý raz. Drew Barrymore má dokonca aj vlastnú hviezdu na chodníku slávy a vyhrala Zlatý glóbus.

My red & blue color trend continues! @flowerbydrew #FLOWEREyewear our optical frames are @walmart 🇺🇸 @asda 🇬🇧 and @walmartcanada 🇨🇦

No Description

NEW STORY „SHE LOVES ME… “ in blog now #linkinbio

No Description

# 2  Julia Roberts

Do popredia dostala Juliu Roberts (52) rola v obľúbenom filme Pretty Woman, kde si zahrala po boku šarmantného Richarda Geera. Okrem tohto filmu ste ju mohli vidieť v Erin Brokovich či Svadba môjho najlepšieho priateľa. 

Glamour U.N. 😁 🇨🇺 🇫🇷 🇺🇸 #calzedonia 🇮🇹

No Description

My incredible friends @beloveapparel are donating $7 from every I Choose Love purchase to @together.rising who are helping children and families facing hunger due to mass school closures. Let’s help each other and small businesses! #ichooselove #beloveapparel #togetherrising

No Description

# 3  Salma Hayek

Táto už 53-ročná mexická herečka je už v tomto fachu viac ako 30 rokov. Poznať ju môžete z filmov ako Sexy Pistols alebo Dospeláci, kde si zahrala s Adamom Sandlerom.

#aboutlastnight

No Description

#sundayvibes #grateful que tengan un lindo domingo

No Description

# 4  Katy Perry

Americká speváčka a skladateľka je jedna z najpočúvanejších žien v hudbe a na scéne je už takmer 20 rokov. Predala niekoľko miliónov albumov a je dokonca držiteľkou štyroch Guinnessových rekordov. V súčasnosti čaká 35-ročná speváčka svoje prvé dieťa s hercom Orlandom Bloomom.

Here I am in my last glampt prequarentina look March 12th in front of the Sydney Opera House – a world class venue that our next #AmericanIdol could be performing at in their future 🔮 Follow their journey tonight before we FINALIZE our top 20 and start remote episodes NEXT WEEK! (Q: can I still wear sweats on episodes from home 😬) Chat with me on Facebook Live at 4:30p PT / 7:30p ET today before tuning in to #AmericanIdol tonight at 8/7c on @abcnetwork (might still be in sweats but I’ll bring @missnuggetperry ok?!)

No Description

Somebunny 🐰 is going to be live on FACEBOOK with you right before Idol starts tonight at 7:45p ET to have a little Q&A about any of your #AmericanIdol questions 🐣

No Description

# 5  Kristen Bell

Kristen (39) už od malička túžila po tom aby sa stala herečkou no bola dosť hanblivá. Po tom čo sa dostala na prestížnu hereckú školu sa jej sen splnil. Preslávila ju postava Veronicy Mars v rovnomennom seriáli no v súčasnosti ju môžete vidieť v seriáli The Good Place. Jej hlas môžete poznať ako Annu z obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo.

Attending a @wphfund conference in Austria to Listen and Learn from grassroots women organizers #EmpoweredWomenEmpowerWomen (@linguafrancanyc sweater)

No Description

This is my first ever bathroom selfie. I’m quite pleased with it. Because #TheWorldNeedsMorePurplePeople is coming out soon!!! And with everything closed, I crafted my own tee shirt before I recorded the audio book this morning from my house. @hartben and I wrote #TheWorldNeedsMorePurplePeople, illustrated by @d_wiseman, as a guide for kids to become #PurplePeople. As @hartben said, „this book is our way to spark some human connection back into the world.“ I am so very proud of this book, thank you @hartben,@d_wiseman and @randomhouse 💜 #ImAPurplePerson

No Description

# 6  Shakira

Rodená kolumbijčanka hovorí plynule až štyroma jazykmi a preslávila sa hitmi rovnako ako v angličtine ale aj jej rodnej španielčine. Prvý album vydala, keď mala ešte len 13 rokov a do popredia sa dostala o 4 roky neskôr. Jej posledným megahitom je pieseň Try everything, ktorú v roku 2016 naspievala k rozprávke Zootropolis. Jej partnerom je futbalista Gerard Piqué a spolu majú dvoch synov.

Happy Valentine’s guys! Getting ready to go out… Feliz día de San Valentín! #ShakiraPerfumes #ShakiraSweetDream

No Description

Wearing a tie dye t-shirt my son Milan made for me! Hoy con una camiseta tie dye que me hizo Milan!

No Description

# 7  Jessica Alba

Rovnako ako Kristen aj Jessica Alba túžila byť od malička herečkou. Svoju prvú zmluvu podpísala už vo svojich 12-tich rokoch. Príťažlivú americkú herečku, modelku a podnikateľku môžete poznať s filmov Honey či Fantastická štvorka. V súčasnosti sa hlavne venuje svojim dvom malým deťom.

Close up of last night’s lewk brought to you by the best team in the game 😘 MAKEUP @monikablunder HAIR @davynewkirk STYLIST @ariellamasjedi 👗👠 NAILS @kimkimnails + @nailsbydiem 💅🏽 Check out @vanityfair tomorrow to get an inside look at all the things glam ✨ and huge thank you to @Versace for letting me wear one of the most beautiful dresses ever @anitakojewelry for the gorgeous jewels 💎 and @GiuseppeZanotti 👡 very grateful 💫✨🌟

No Description

#workfromhome #conferencecalls @honest using @honest_beauty face masks -Detox on T-zone and Prime+Perfect everywhere else 🧖🏽‍♀️👩🏽‍💻

No Description

# 8  Gwyneth Paltrow

Gwyneth (47) sa prvýkrát “na plátne” ukázala už v roku 1991. Vidieť ste ju mohli vo filmoch ako Zamilovaný Shakespeare, Letuška 1. triedy či Iron Man. V súčasnosti má 2 deti a mnoho ľudí ani nevie o tom, že bola niekedy zasnúbená s Bradom Pittom.

Work from phone (wearing a G.Label Sharis Chambray Dress 👗). Link in bio.

No Description

WFH with some moral support 💚

No Description

# 9  Kristína Tormová

Kristína Tormová (predtým Farkašová) je dcéra známeho slovenského herca, Borisa Farkaša. Sama je úspešnou spisovateľkou, herečkou, podnikateľkou, influencerkou a trojnásobnou mamou. Pôsobila aj v Radošinskom naivnom divadle no momentálne sa naplno venuje svojim deťom. Jej 3 knihy sa na Slovensku okamžite stali bestsellermi a aj keď sú určené pre mamy, obľúbili si ich aj ženy, ktoré deti nemajú.

Som paf z blúzy. Má puf rukávy. Paf z blúzy nebývam často. Pif paf. . . #pafzbluzy @lindexofficial

No Description

Vpredu vyše 11 kg, na chrbte 15kg, v ruke 10kg..dala som sa na crossfit, či ako sa to volá. Dobrá blbosť. Som sa normálne zabárala do zeme s týmto. Už to nebudem robiť. Vždy sa mi hnusilo cvičiť inak než s vlastnou váhou a hen ho. Ešte že mi je šmišno. . Mne je šmišne, keď mi je čudne. Ja mám na tom, že mi je čudne a teda šmišne postavený život. 😂 Viem z 💩 pliesť bič. Keby ste niekto mali záujem 😂 . Téma voda..nie je. Nosíme z prameňa na pitie a z potoka na ostatné. Sme čistí a voňaví a zvykli sme si. Je to už pre nás samozrejmosť..budeme musieť urobiť novú studňu…hádajte čo? Studniarovi sa pokazili stroje a že možno sa mu ich podarí do dvoch týždňov opraviť..a potom si dáme termín. Ej, Kristína, tak si si priala žiť v lese a máš to…tak my tu teda ostaneme navždy 😂 . . Škoda, že táto bezvodovosť zaberá toľko času. Nestíhame si čítať, nestíhame vám čítať. Ale nájdeme čas! Nájdeme. 🙏🏻 . Mama odrast v procese #mamaodrast . Môj manžel starostlivý denne donesiw z potoka cca 60 litrov vody. Takže akože 💪🏻💪🏻💪🏻 ♥️

No Description

# 10  Adela Vinczeová

Adela (39) je známa slovenská televízna a rozhlasová moderátorka. Svedčia o tom aj niekoľkonásobné výhry v ankete OTO, v ktorej je najúspešnejšou účastníčkou. Na svojom moderátorskom konte má hneď niekoľko úspešných šou ako Superstar, Let’s Dance alebo Chartshow. Manželský pár tvorí s moderátorom spravodajstva Viktorom Vinczem.

Páni, prosím, nekupuje dnes svojim ženám nič. Od začiatku minulého storočia neprotestovali za kvetiny, bonboniéry a iné haraburdy, ktoré sa okamžite stávajú odpadom. Darčekom môže byť aj nedeľný obed navarený vami. Vo zvyšku roka urobte všetko preto, aby sa všetky ženy mali minimálne tak dobre, ako muži. A pre dnešok stačí, ak tú vašu budete nosiť na rukách. Ja svoju budem. Bez materiálnych volovín, veď zbytočne si ďalšou záťažou nebudem namáhať chrbát! 😊 . #mdz #internationalwomensday foto: @danielinuholpohladu

No Description

Včera moja manželka na terase asi hodinu sadila muškáty, bazalku, paradajky. Ako som ju sledoval, všimol som si, že občas prestala používať lopatku a jamky hĺbila rukami. Vraj kontakt so zemou je dôležitý. Myslím s hlinou. Lepšie chápeme, čo sa v nej deje, vnímame koľko nám toho vlastne matka Zem dáva. Keď po našej Zemi len chodíme, ešte k tomu ak ju oblepíme asfaltom a jazdíme len po ňom, nechápeme ju naozaj. Môžeme o nej hovoriť, za ňu skandovať, apelovať na jej záchranu, no keď sme od nej odstrihnutí, robíme to len preto, že sa to patrí. Dnes je deň Zeme. Už ste jej zagratulovali? Podali ste jej ruku? Tak naozaj naplno a silno? Hlboko do hliny bez predchádzajúcej dezinfekcie rúk? Dnes je deň zeme, aj tej zeme, ktorú má moja žena už druhý deň spokojne za nechtami. . #earthday

No Description

Cieľom tohto článku bolo poukázanie na to, že aj celebrity sú len obyčajný ľudia. Rovnako oni by sme sa nemali ani mi hanbiť za to ukázať sa na sociálnych sieťach “s čistým štítom”. Pretože aj tie najdokonalejšie hviezdy majú svoje nedostatky, za ktoré by ste sa nemali hanbiť ani Vy!