štvrtok, 13 júna, 2024

Ako vyzerajú počas karantény? 10 celebrít zo zahraničia aj Slovenska a ich selfíčka z karantény

Nie je žiadnym tajomstvom, že mnohé ženy nevýjdu bez make-upu ani vyniesť smeti. V dňoch karantény, keď je odporúčané vychádzať von iba v nutných prípadoch veľa žien ušetrilo peniaze na kozmetike. Svojej pleti tak dajú vydýchnuť a napriek tomu sú stále nádherné. Rovnako tak robia aj známe celebrity, ktoré odložili “šminky” a nehanbia sa ukázať na internete. V tomto článku si “posvietime” na to ako 10 celebrít zo zahraničia ale aj Slovenska trávi karanténu bez make-upu .

 

# 1  Drew Barrymore

Jej kariéru naštartovala rola v kultovom filme E.T. Mimozemšťan. Práve začiatky vo veľmi mladom veku vzbudilo u ľudí podozrenie, že práve to spôsobilo jej problémy z drogami počas dospievania. Drew je dokonca okrem herečky aj spisovateľka, producentka a režisérka. Poznať ju môžete aj z filmov ako Charlieho anjeli alebo 50-krát a stále po prvý raz. Drew Barrymore má dokonca aj vlastnú hviezdu na chodníku slávy a vyhrala Zlatý glóbus.

https://www.instagram.com/p/B5lvbCdlL79/

https://www.instagram.com/p/B_DgHwqDXMF/

# 2  Julia Roberts

Do popredia dostala Juliu Roberts (52) rola v obľúbenom filme Pretty Woman, kde si zahrala po boku šarmantného Richarda Geera. Okrem tohto filmu ste ju mohli vidieť v Erin Brokovich či Svadba môjho najlepšieho priateľa. 

https://www.instagram.com/p/B42vA5ygBUZ/

https://www.instagram.com/p/B-AXbu5nkGQ/

# 3  Salma Hayek

Táto už 53-ročná mexická herečka je už v tomto fachu viac ako 30 rokov. Poznať ju môžete z filmov ako Sexy Pistols alebo Dospeláci, kde si zahrala s Adamom Sandlerom.

https://www.instagram.com/p/B8mAZwbp8Dl/

https://www.instagram.com/p/B_cesGKJtWh/

# 4  Katy Perry

Americká speváčka a skladateľka je jedna z najpočúvanejších žien v hudbe a na scéne je už takmer 20 rokov. Predala niekoľko miliónov albumov a je dokonca držiteľkou štyroch Guinnessových rekordov. V súčasnosti čaká 35-ročná speváčka svoje prvé dieťa s hercom Orlandom Bloomom.

https://www.instagram.com/p/B_Le8z6nyYy/

https://www.instagram.com/p/B-5dIJRHD_E/

# 5  Kristen Bell

Kristen (39) už od malička túžila po tom aby sa stala herečkou no bola dosť hanblivá. Po tom čo sa dostala na prestížnu hereckú školu sa jej sen splnil. Preslávila ju postava Veronicy Mars v rovnomennom seriáli no v súčasnosti ju môžete vidieť v seriáli The Good Place. Jej hlas môžete poznať ako Annu z obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo.

https://www.instagram.com/p/B8vpRAlpYbc/

https://www.instagram.com/p/B_k-7Ixps3k/

# 6  Shakira

Rodená kolumbijčanka hovorí plynule až štyroma jazykmi a preslávila sa hitmi rovnako ako v angličtine ale aj jej rodnej španielčine. Prvý album vydala, keď mala ešte len 13 rokov a do popredia sa dostala o 4 roky neskôr. Jej posledným megahitom je pieseň Try everything, ktorú v roku 2016 naspievala k rozprávke Zootropolis. Jej partnerom je futbalista Gerard Piqué a spolu majú dvoch synov.

https://www.instagram.com/p/B8jVzRGpp0J/

https://www.instagram.com/p/B_AjisNqoU5/

# 7  Jessica Alba

Rovnako ako Kristen aj Jessica Alba túžila byť od malička herečkou. Svoju prvú zmluvu podpísala už vo svojich 12-tich rokoch. Príťažlivú americkú herečku, modelku a podnikateľku môžete poznať s filmov Honey či Fantastická štvorka. V súčasnosti sa hlavne venuje svojim dvom malým deťom.

https://www.instagram.com/p/B8ZxPWkF8gE/

https://www.instagram.com/p/B-IAkVMF9-_/

# 8  Gwyneth Paltrow

Gwyneth (47) sa prvýkrát “na plátne” ukázala už v roku 1991. Vidieť ste ju mohli vo filmoch ako Zamilovaný Shakespeare, Letuška 1. triedy či Iron Man. V súčasnosti má 2 deti a mnoho ľudí ani nevie o tom, že bola niekedy zasnúbená s Bradom Pittom.

https://www.instagram.com/p/B35geBtlfLv/

https://www.instagram.com/p/B-sMK7ODBsh/

# 9  Kristína Tormová

Kristína Tormová (predtým Farkašová) je dcéra známeho slovenského herca, Borisa Farkaša. Sama je úspešnou spisovateľkou, herečkou, podnikateľkou, influencerkou a trojnásobnou mamou. Pôsobila aj v Radošinskom naivnom divadle no momentálne sa naplno venuje svojim deťom. Jej 3 knihy sa na Slovensku okamžite stali bestsellermi a aj keď sú určené pre mamy, obľúbili si ich aj ženy, ktoré deti nemajú.

https://www.instagram.com/p/B9UuUi9AZIV/

https://www.instagram.com/p/B_VTgHjAQl1/

# 10  Adela Vinczeová

Adela (39) je známa slovenská televízna a rozhlasová moderátorka. Svedčia o tom aj niekoľkonásobné výhry v ankete OTO, v ktorej je najúspešnejšou účastníčkou. Na svojom moderátorskom konte má hneď niekoľko úspešných šou ako Superstar, Let’s Dance alebo Chartshow. Manželský pár tvorí s moderátorom spravodajstva Viktorom Vinczem.

https://www.instagram.com/p/B9eGMclBKKL/

https://www.instagram.com/p/B_Snu8lBRK9/

Cieľom tohto článku bolo poukázanie na to, že aj celebrity sú len obyčajný ľudia. Rovnako oni by sme sa nemali ani mi hanbiť za to ukázať sa na sociálnych sieťach “s čistým štítom”. Pretože aj tie najdokonalejšie hviezdy majú svoje nedostatky, za ktoré by ste sa nemali hanbiť ani Vy!

 

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Prečítaj si aj

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z...

Keď zistia, že je bohatý, chcú sa nasťahovať k synovi: títo rodičia vyvolali diskusiu

Všetci rodičia očakávajú, že jeho deti budú úspešnejšie ako...

Skutočný Príbeh: „Moja matka žiada, aby som otehotnela a dala dieťa sestre – ona nemôže mať deti.“

Keď sa tešíte na svadbu a odpočítavate dni jeden po druhom, myslíte len na to, aký dokonalý bude váš spoločný život so spoločným bytom,...

Svoj byt som si zariadila do socialistického štýlu. Vrátila som sa späť do roku 1986. Susedia ma stále navštevujú

Byt v socialistickom štýle je pre mnohých Slovákov snom aj nočnou morou. Niektorí z nás s takýmto zariadením stále bojujú, najmä keď si ho...

Dávate toaletný papier na záchodovú misu na verejných toaletách? – Robíte veľkú chybu!

Používanie záchodovej misy na verejných toaletách si väčšina z nás určite nespája s ničím príjemným. Bohužiaľ, niekedy sa tomu nedá vyhnúť.Ak ste už niekedy...
Verified by MonsterInsights