Exmoderátor RTVS a súčasný poslanec odhalil, prečo panda červená nie je červená

Kristián Čekovský, aktuálny poslanec za OĽaNO, bol v minulosti moderátorom RTVS. V tých časoch vytvoril reportáž o pande červenej, kvôli ktorej si z neho uťahovali všetci moderátori.

Čekovský, predseda Výboru Národnej rady pre kultúru a médiá, sa objavil na videu na facebookovej stránke Zomri. Pred pár dňami tam bolo uverejnené video so Slovákom, ktorému sa roztrhal koberec v kúpeľni a potreboval ho počas karantény zašiť. Toto video sa stalo hitom slovenského internetu a za jediný deň dosiahlo viac ako milión videní.

Reportáž o pandách bola Kristiánovou prvou a tak sa nie je čomu čudovať, že bol nervózny a v napätí. Okrem nervozity zohrala v reportáži svoju úlohu aj neskúsenosť, ktorá mu taktiež nehrala do karát. Nepomohol mu ani moderátor v štúdiu – Miro Frindt. Miro na záver položil Kristiánovi veľmi nezvyčajnú otázku, na ktorú dostal neobvyklú odpoved‘. Pýtal sa na mená jeho starých rodičov.

Stránka Zomri k zverejnenej reportáži napísala: „Snáď bude sledovať členov svojho výboru Krupu a Mizíka lepšie, ako pred piatimi rokmi sledoval červené pandy.“

Celú reportáž si môžete pozrieť tu:

Security Check Required

No Description

Staršie video okomentoval aj samotný poslanec

Zdroj: refresher.sk