Fico sa sťažoval, že musí nosiť rúško ako taký debil. Zabudol, že sú zapnuté mikrofóny.

V posledných dňoch sa dianie v parlamente vyostruje. Parlament dnes vyslovil dôveru vláde Igora Matoviča, po čom si niekdajší premiér Róbert Fico zvolal tlačovú konferenciu, na ktorej kritizoval Matoviča: ,,Je to premiér cigáňov, o nikoho iného sa nestará.“ 

Fico sa okrem iného vyjadril, že Matovičová vláda neurobila nič iné okrem zadĺženia štátu, spôsobenia poklesu ekonomiky a rastu nezamestnanosti. Fico neberie do uváha úspešné opatrenia, za ktorými stojí práve aktuálny premiér SR. Fico sa taktiež sťažoval na Matovičovu bezradnosť, čo má byť hlavným dôvodom útočenia na jeho osobu. Spomenul aj to, že sa o občanov nestará tak, ako by si zaslúžili a že je premiér „cigáňov“. Rómska menšina je vraj jeho priorita a na slušných občanov zabúda.

Čo si však Fico počas dnešnej tlačovky nevšimol je to, že mikrofóny boli zapnuté aj pred oficiálnym začatím. Pred začiatkom si spolu s jeho kolegami uťahovali z Matovičových dvojmetrových odstupov a taktiež z toho, že musia nosiť rúško ako takí debili. Róber Fico pred novinármi potichu povedal: „Toto je hrozné. Ako takí debili musíme nosiť rúška.“ Ak si tento moment chcete pozrieť na vlastné oči, pustite si video z Ficovej tlačovej konferencie od 58. sekundy.

Reakcia Smeru na hlasovanie v parlamente

WEB: http://www.hntelevizia.sk/ FB: http://www.facebook.com/hntelevizia/

Zdroj: refresher.sk