Jazvečík si kvôli karanténe preťažil chvost. Mal radosť, že sú jeho majitelia doma

Domáca karanténa neteší len školopovinné deti, ale aj domáce zvieratká, s ktorými majitelia trávia neobvykle veľa času. Je to aj prípad jazvečíka Rola z Anglicka. Z toho, že sa mu jeho majiteľka venuje väčšinu času dňa mal takú radosť, že neustále vrtel chvostíkom až do momentu, kedy s nim nevedel pohnúť. Jednoducho si ho preťažil. Jeho majiteľka Emma sa s jej zážitkom podelila na sociálnej sieti Twitter, kde sa jej príspevok stal nesmierne populárny.

K videu, na ktorom je jej psík napísala: „Môj pes je neobvykle šťastný z toho, že sme počas karantény celý deň doma.“

Emma smith on Twitter

So my dog has been so happy that everyone is home for quarantine, that his tail has stopped working, so we went to the vet and the vet said ‚he had sprained his tail from excessively wagging it‘ 😂😂😭😭💔💔

S problémom zašla Emma spolu so psíkom aj k veterinátori, ktorý mu na preťaženie predpísal lieky proti bolesti. Jeho problém by mal podľa veterinára prejsť do jedného týždňa. Po pár dňoch Emma zverejnila príspevok, v ktorom sa píše, že s chvostíkom už psík hýbať vie, no zatiaľ to nie je úplne v poriadku. Ľudia si psíka rola zamilovali a prajú mu skoré uzdravenie!

Emma smith on Twitter

Didn’t expect this happen😂, for those asking, he is currently on pain relief and the vet said he should be healed within a week, this is him on the 2nd day. He is super happy and there is now movement from side to side but he is struggling to lift it up in the air.

Zdroj: refresher.sk