Lekár nemohol objať vlastného syna po tom, co sa vrátil domov. V práci bojuje proti koronavírusu

Nebezpečenstvo koronavírusu si uvedomujú najmä tí, ktorí s touto pandémiou dennodenne pracujú, najmä zdravotný personál a ostatné záchranné zložky. Pandémia roku 2020 však zasiahla život každého jedného z nás a je len na nás, ako sa k tomu postavíme, či budeme zodpovední a či budeme chrániť seba a všetkých okolo nás.

Video zverejnené na sociálnej sieti Twitter sa stalo virálnym. Celosvetovo si ho pozrelo viac ako 11 miliónov ľudí. Video zachytáva lekára zo Saudskej Arábie, ktorý pracuje s ľuďmi nakazenými koronavírusom. Lekár je na videu zachytený v momente, kedy sa vrátil domov a jeho syn ho chce spontánne objať. Jeho otec to však so zlzami v očiach musel odmietnuť.

Lekár si uvedomuje hrozbu, ktorú môže kedykoľvek z práce priniesť a preniesť na svoju rodinu. Z toho dôvodu musel otec zasiahnuť skôr, ako by sa baktérie z nemocnice preniesli na jeho syna. Otec syna zastavil a musel mu vysvetliť, so slzami v očiach, že objatie musí počkať. Otec a statočný lekár to nakoniec nevydržal a musel si so slzami v očiach kľaknúť na zem.

https://twitter.com/Doranimated/status/1243264320110235649

Toto video videlo viac ako 11 miliónov ľudí na celom svete. Mnohí z nich mužovi ďakujú za to, že lieči chorých a aj za to, že si túto hrozbu uvedomuje a chce svoju rodinu a známych ochrániť.

Zdroj: twitter.com

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Lekár nemohol objať vlastného syna po tom, co sa vrátil domov. V práci bojuje proti koronavírusu”