Mama odmieta skrývať chýbajúcu ruku svojej dcéry na ihrisku a má na to dobrý dôvod

Rodičia detí so špeciálnymi potrebami sa často obávajú o komunikáciu svojich detí s ostatnými. Ľudia niekedy nie sú tolerantní a dokonca agresívni voči deťom, ktoré sa líšia od ostatných. Slová iných ľudí niekedy môžu ublížiť rodičom takýchto detí, no nanešťastie každý deň čelia neúctyhodnej realite. Prečo sú niektorí ľudia takí hrubí ?

Sarah raz zdieľala svoj príbeh na Facebooku a video sa hneď stalo vírusovým. Stalo sa to, keď trávila voľný čas so svojou dcérou Gracie na ihrisku. Zrazu sa cudzí chlap priblížil a požiadal ju, aby zakryla chýbajúcu ruku svojej dcéry. Chlap jej povedal, že to desí ďalšie deti.

Ale Sarah považuje svoju dcéru za perfektnú. Je skutočne rozkošná ! „NEBUDEM ju skrývať, je dokonalá.“

Sarah Louise Morgan

Sarah Louise Morgan added a new photo.

Celý príbeh sa začal, keď sa malý chlapec zaujímal o ruku Gracie. Jeho mama povedala, že dievčatko by malo mať rameno zakryté. V tom čase malo dievčatko šaty s krátkym rukávom. „Bola som taká nahnevaná, že som len vzala deti a odišla.“

Sarah Louise Morgan

Time for a Rant!!!! I will dress my daughter how I want I will not hide or cover up her little arm no matter what ignorant people say today I was told i should cover her little arm up because it…

 

Ľudia nevedia, čo hovoria. Neviem či sa cítia trápne, ale je kruté, že dovolia šikanovanie sú to predsa rodičia.

Sarah vidí svoju dcéru ako tvrdé a statočné mladé dievča. Teraz je Gracie príliš malá na to, aby si uvedomila svoj rozdiel v končatinách.

Malá Gracie je absolútne krásna a nemala by byť nútená cítiť sa menej cenná.

Sarah Louise Morgan

Sarah Louise Morgan added a new photo.

Sarah Louise Morgan

Sarah Louise Morgan added a new photo.

 

zdroj: fabiosa.com