Matovič sa priznal, že asi nie je vhodný typ na premiéra. Okrem toho oznámil, že máme nakazeného policajta

Slovensko sa aktuálne nechádza vo veľmi zložitej situácií. V posledných dňoch sme zaznamenali historicky najvyšší nárast nakazených, čo dokazuje, že sa ešte len blížime k tomu najhoršiemu. Aktuálny slovenský premiér, Igor Matovič, nastúpil do svojej funkcie len pred pár dňami a viacerí odborníci tvdia, že má pred sebou najťažšiu úlohu, akú kedy slovenský premiér mal. Rozhoduje o zdraví všetkých obyvateľov Slovenska. 

Na svojej oficiánej facebookovej stránke Matovič oznámil, že medzi nakazenými je aj policajt, ktorý sprevádzal Slovákov z Tirolska. Z tejto skupiny ľudí sa potvrdilo 70 pozitívnych testov a tak sa nie je čomu čudovať, že sa nakazil aj príslušník polície, ktorý ich sprevádzal do štátnej karantény.

Igor Matovič priznal, že pri počúvaní takýchto noviniek sa mu zježia chlpy a mimovoľne sa mu zahmlí pred očami. Nevie na takéto správy reagovať inak ako s emóciami a najmä smútkom. Okrem neho je v karanténe aj jeho 23 kolegov, čo oslabilo policajné zložky.

Security Check Required

No Description

Igor Matovič sa aj napriek kritike svojich kolegov rozhodol ignorovať ich názory a ako povedal sám, má na háku. Matovič svoj charakter dobráka dokázal aj počas včerajšej tlačovky, kde mu vyhŕkla slzička počas toho, ako Slovákom oznamoval vyše 100 nových prípadov nákazy na území Slovenskj republiky.

Zdroj: refresher.sk