VIDEO: Slováka ktorý sa so zbraňou v ruke vyhrážal Matovičovi, zadržala NAKA

Polícia Slovenskej republiky zverejnila príspevok, v ktorom informuje verejnosť o mužovi, ktorý na svoj facebookový profil zverejnil video, v ktorom sa vyhráža aktuálnemu premiérovi Igorovi Matovičovi. Na videu bolo zreteľve vidieť, že má v rukách zbraň. 

Polícia nemôže poskytnúť viac informácií, pretože sa v jeho prípade vykonávahú procesné úkony, no informovala, že zaistili aj predmetnú zbraň.

 

NAKA ZADRŽALA MUŽA, KTORÝ SA VYHRÁŽAL PREDSEDOVI VLÁDY

Príslušníci NAKA dnes zadržali muža, ktorý na svojom profile na Facebooku zverejnil video, v ktorom držal zbraň a slovne sa opakovane vyhrážal predsedovi vlády Igorovi Matovičovi. Policajti zaistili aj predmetnú zbraň. S mužom vykonávajú procesné úkony, a preto nie je možné poskytnúť viac informácií.

 

Security Check Required

No Description

Polícia Slovenskej republiky

KORONAVÍRUS A VEĽKÁ NOC: INDIVIDUÁLNA SPOVEĎ JE POVOLENÁ, ALE PLATIA… PRÍSNE PRAVIDLÁ ZDÔRAZŇUJEME, že na základe usmernenia hlavného hygienika Slovenskej republiky nie je organizovanie veľkých veľkonočných spovedí pre celé obce či farnosti povolené Vo výnimočných prípadoch (mimoriadnych, neodkladných) je povolená individuálna spoveď, ktorú je možné vykonať len: ak spovedajúca osoba bude zdravá a bez nariadených karanténnych opatrení, pri dodržaní dohodnutého termínu sv.

Zdroj: Facebook/Polícia Slovenskej republiky